ETERNITY WARRIORS 4

بازی جنجگویان ابدیت اندروید ETERNITY WARRIORS 4 اندروید

کمپانی GLU بازی هایی که عرضه کرده است توانسته است خوش بدرخشد. بازی های عرضه شده توسط این استودیوی بازی سازی نشان دهنده قدرت بسیار بالای آن و از طرفی زنگ هشداری برای کمپانی هایی مانند گیم لافت و یوبی سافت می باشد. یکی از بازی های عرضه شده توسط کمپانی “گلو” بازی ETERNITY WARRIORS می باشد که تاکنون چهار نسخه از آن عرضه شده است. نسخه دوم و نسخه سوم این بازی قبلا معرفی شده و این بار شاهد عرضه نسخه چهارم از این بازی هستیم که در سایت ApkTops قصد معرفی نسخه چهارم آن را داریم.

ETERNITY-WARRIORS-v4

ویژگی های بازی ETERNITY WARRIORS 4

  • دارای سلاح های مختلف و بسیار قدرتمند
  • قابلیت انجام بازی به صورت آنلاین در حالت رقابتی
  • افزایش دادن مهارت ها و قدرت ها در طول بازی
  • دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده

نقد و بررسی بازی ETERNITY WARRIORS 4

وجود دشمنانی متفاوت، استفاده از سلاح های قدرتمد، مشاهده غول هایی بسیار بزرگ، انجام بازی در محیط هایی جدید؛ از جمله مواردی است که در بازی ETERNITY WARRIORS 4 با آنها برخورد خواهید داشت. کمپانی GLU برای نسخه چهارم بازی ETERNITY WARRIORS سنگ تمام گذاشته است و تلاش کرده است تا بازی بدون عیب و نقص و از طرفی کاملا متفاوت عرضه کند و در این راه نیز کاملا موفق بوده است.

در بازی ETERNITY WARRIORS 4 شما در نقش قهرمانی اساطیری قرار خواهید گرفت که باید بتوانید با انجام ماموریت هایی که برایتان در نظر گرفته شده است بازی را پیش ببرید. با وجود این که این بازی برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است، اما شباهت بسیار زیادی با بازی هایی که برای کنسول عرضه می شود دارد. اگر پیش از این بازی God OF War پلی استیشن 2 را باز کرده باشید، با اجرای بازی جنگجویان ابدیت 4 ، بدون شک به یاد بازی خدای جنگ خواهید افتاد که در آن شما با دشمنان و محیط هایی مشابه روبه رو خواهید بود و حتی می توان گفت که ماموریت هایی مشابه برای نابود کردن دشمنان خواهید داشت.

افزایش قدرت سلاح ها

در جنجگویان ابدیت 4 سلاح های مختلفی برایتان در نظر گرفته شده است که در طول بازی می توانید از آنها استفاد کنید. قابلیت افزایش قدرت سلاح ها (ارتقاء) نیز برایتان وجود دارد و می توانید به سلاح هایی کاملا قدرتمند دسترسی داشته باشید. استفاده از نیروهای جادویی در طول بازی می تواند به شما کمک بسیار زیادی بکند. اما سعی کنید از نیروهای جادویی در مواقع ضروری استفاده کنید. در تمام مراحل بازی شاهد غول هایی بسیار قدرتمند خواهید بود. برای کشتن غولهای بازی تلاش بسیار زیادی لازم خواهد بود. این بازی در محیط هایی متفاوت انجام خواهد شد.

نسخه چهارم بازی ETERNITY WARRIORS را بدون شک می توان به عنوان یکی از برترین بازی های عرضه شده توسط GLU دانست که در این بازی قدرت خود را به صورت کامل به رخ رقبا کشیده است. در این بازی شاهد گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ی خواهید بود. قابلیت انجام بازی به صورت انلاین برای رقابت با دوستان نیز از جمله ویژگی هایی است که به این نسخه افزوده شده است تا مهارت هایتان در بازی را با دوستان و دیگر بازیکنان، به چالش بکشید.

بازی SNIPER X FEAT. JASON STATHAM که از همین کمپانی منتشر شده است را نیز از دست ندهید.