Eurosport

بهترین مجله خبری در زمینه ورزش Eurosport

Eurosport برنامه ای حرفه ای و بسیار جالب در  زمینه اخبار و اطلاعات ورزشی در سراسر دنیا با یک رابط کاربری بسیار ساده است که توسط شرکت نرم افزاری خلاق با همان نام یورو اسپورت برای دستگاه های هوشمند اندرویدی طراحی و انتشار یافته است. با استفاده از این برنامه جالب، به تمامی اخبار روزانه و اخرین امتیازات تیمی در رشته های مختلف ورزشی دسترسی پیدا کنید.

 

ویژگی های برنامه شبکه یورو اسپورت اندروید

  • قابلیت نمایش زنده گلزنی ها و ذخیره ان ها در حافظه
  • قابلیت نمایش اخرین خبرهای ورزشی در همه رشته ها
  • امکان مشاهده جدول نمرات و اخرین وضعیت تیم مورد نظر
  • قابلیت خواندن سر فصل ها و تحلیل محتوای غنی ان ها
  • دارای بیش از 150 مقاله خبری در موضوع و رشته ها مختلف
  • درای رابط کاربری بسار ساده و کاربر پسند با طراحی عالی

همانطور که میدانید جمعیت عمده ای از افراد جامعه به رشته های ورزشی تمایل خاصی را دارند و از این رو با خبر شدن از امتیازات ثبت شده توسط ورزشکار مورد علاقه و یا مشاهده اخرین وضعیت تیم های مورد نظر خود، بسیار حائز اهمین بوده است که به طور حتم Eurosport میتواند نیاز شما را در این زمینه برطرف ساخته و شما را از اخرین خبر های وررزشی روز دنیا باخبر سازد. جالب است بدانید که  بیش از 150 مقاله خبری در موضوعات و رشته های مختلف در این برنامه گنجانده شده است که با استفاده از همین امر نیز به خوبی توانسته از پس هوادارنش برامده و از سایر برنامه های مشابه پیشی نیز بگیرد.

این اپلیکیشن مفید، از شما دعوت می کند تا بزرگترین سرفصل های روز را  خوانده و به  تحلیل محتوای منحصر به فرد خود، در مورد مهم ترین داستان های روز در ورزش، بپردازید.  به طور کلی با استفاده از این برنامه، نگاهی جامع به جدول نمرات انداخته و برای پیدا کردن همه بازی های زنده در سریع ترین زمان ممکن دست به کار شوید. همه این قابلیت ها رد کنار رابط کاربری ساده ان تحسین بر انگیز بوده و میتواند علاوه بر باخبر کردن شما از جدید ترین خبر های ورزشی دنیا، تحولی جدید در دنیای ورزشی شما ایجاد کند.