بازی تکامل سیاره Evolution Planet: Gold Edition

فروش با قیمت 2 دلار در پلی استور

Evolution Planet بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که به صورت رایگان عرضه شده است، اما استودیوی سازنده آن اقدام به عرضه نسخه GOLD آن کرده است. در نسخه GOLD این بازی شاهد اضافه شدن مراحل و چالش های جدیدی هستیم که هیجان بازی را بیشتر کرده است و لذت انجام آن را دوچندان کرده است.

Evolution-Planet

ویژگی ها:

  • دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و جذاب
  • دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده
  • وجود دستاوردهای مختلف در طی بازی
  • پیدا کردن راز مربوط به موارد مختلف
  • کشف کردن مکان های مختلف

 

Evolution Planet بازی سرگرم کننده و جذاب با گرافیک بسیار عالی و خیره کننده می باشد که در آن شما باید بتوانید با کنار هم قرار دادن سه شکل همسان در کنار هم دیگر، آنها را به یک شکل تبدیل کنید و به همین ترتیب تمام شکل هایی که همسان هستند را با هم حذف کنید. این کار را در 6 جزیره مختلف انجام خواهید داد تا بتوانید تمام مراحلی که برایتان در نظر گرفته شده است. مراحلی که در این بازی در نظر گرفته شده اند، بسیار سرگرم کننده و جذاب می باشند که مهارت های شما را به چالش خواهند کشید. دستاوردهای مختلفی نیز در طی مراحل برای کاربران در نظر گرفته شده است که که دریافت آنها باعث خواهد شد تا بازی را بسیار راحت تر پیش ببرید.

بازی Evolution Planet دارای گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده می باشد که در آن شاهد گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کنده ای نیز خواهید بود. این بازی به صورتی طراحی شده است که فکر شما را به چالش خواهد کشید. این بازی را می توانید در ادامه با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.