جدیدترین نسخه برنامه ExDialer – Dialer & Contacts

پشتیبانی کامل از زبان شیرین فارسی در منوها !

 به همراه پک 19 عددی تم + 3 پلاگین xMissedCall و ConnectVibrate و Shortcut

توجه: این برنامه از اندروید 2.1 تا 4.0 پشتیبانی می کند.

برنامه ExDialer – Dialer & Contacts می تواند جایگزین مناسبی برای دفترچه تلفن گوشی شما باشد. این برنامه مفید و کاربردی را کمپانی Modoohut برای سیستم عامل اندروید طراحی و به تازگی در گوگل پلی منتشر کرده است. کار با این برنامه بسیار راحت بوده و آموزشی خاصی ندارد. می توان گفت این برنامه بسیار سریع،فوق العاده سبک،دارای زبان های مختلف و قابلیت های ویژه می باشد که می تواند بهترین گزینه در بین برنامه های هم سبک خود باشد.

ExDialer_cover

ویژگی ها : 

  • پشتیبانی از 30 زبان زنده دنیا از جمله فارسی
  • استفاده آسان و راحت
  • استفاده از الگوریتم هوشمند T9
  • فوق العاده سبک و کم جا
  • امکان تماس به طور مستقیم (اسم مخاطب با کشیدن به سمت چپ / راست)
  • وجود تم ها و پلاگین های مختلف

اگر احساس می کنید از دفترچه تلفن و یا فضای شماره گیری گوشی خود خسته شده اید و یا دوست دارید طرحی دیگر را امتحان کنید ما به شما برنامه ExDialer – Dialer & Contacts را پیشنهاد می کنیم. این برنامه با داشتن قابلیت های خوبی که دارد می تواند بهترین گزینه برای جایگزینی باشد. از نظر زبانی می توان گفت از 30 زبان زنده دنیا پشتیبانی می کند که فارسی نیز پشتیبانی می شود. برای آنکه شما راحت تر باشید طراحان برنامه قابلیتی را در آن قرار داده اند تا با کشیدن نام مخاطب به سمت چپ بتوانید با شخص مورد نظر تماس و با کشیدن نام فرد به سمت راست به او پیام دهید. تم ها و پلاگین های مختلفی برای برنامه نوشته شده است که در صورت علاقه می توانید آن ها را دریافت و استفاده کنید.

برنامه بسیار سبک بوده و می تواند به سرعت بارگذاری شود. استفاده از آن بسیار راحت بوده و آموزش خاصی نمی خواهد. همچنین باید گفت که این برنامه از گوشی های دوسیم کارته پشتیبانی کرده و هر دوسیم را شناسایی و برای استفاده آماده می کند.