Experiment Z - Zombie

بـــازی آزمایش زِد Experiment Z – Zombie Survival

عرضه شده توسط استودیوی App Holdings

+ به همراه تریلر رســمی بازی در آپارات

امکان انجام بازی به صورت چند نفره

در روستایی که اطراف آن را برکه های زیبا گرفته است، مردم در حال زندگی عالی خود هستند که مشکلی باعث می شود تا ترس در میان آنها حاکم شود. این مشکل را ابتدا یکی از ساکنین حس می کند که برای اوردن آب متوجه موجودی عجیب می شود. به دلیل پخش شدن نوعی ویروس بسیار خطرناک در روستا، مشکل مذکور پیش آمده است و باعث شده است تا انسان های سالم به زامبی هایی خونخوار تبدیل شوند. رفته رفته به تعداد زامبی ها در روستا اضافه می شود و دلیل آن نیز مسری بودن این بیماری است. به مرور، تعداد زامبی ها به قدری فزایش می یابد که تعداد افراد زنده بسیار کمتر از زامبی ها می شوند.

Experiment-Z---Zombie-Survival

ویژگی ها:

  • امکان انجام بازی به صورت چند نفره با دوستان
  • وجود اسلحه های سه بعدی بسیار عالی
  • دارای نقشه و محیط سه بعدی
  • نجات دادن زنده ها در طول شب و روز
  • زامبی های گرسنه و خونخوار
  • استفاده از ماشین های مختلف و راندن آنها
  • امکان پیدا کردن لباس، اسلحه و لوازم در بازی

 معرفی و بررسی بازی Experiment Z – Zombie

داستان بازی Experiment Z – Zombie Survival از تبدیل شدن مردم عادی به زامبی ها شروع شده و هم اکنون شما باید بتوانید با متحد شدن با دوستانتان این زامبی ها را نابود کنید. برای اینکار نیز اسلحه های قدرتمند مختلفی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که در طی بازی و به مرور می توانید اسلحه های مختلف را جمع آوری کرده و از آنها استفاده کنید. این بازی اسلحه های متفاوتی را شامل سلاح های گرم و سرد، در خود جای داده است که سلاح های قوی تر و بهتر در مسیرهای ثانویه بازی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. مهمات در بازی به صورت محدود می باشند که باید برای پیدا کردن مهمات مورد نیاز خود تلاش کنید.

Experiment Z در مکان های متفاوتی انجام می شود. شما باید به دنبال پیدا کردن مسیر مناسب برای یافتن راهی که بتوان با آن بازی را جلو برد، باشید. زامبی ها در اندازه ها و قدرت های مختلف سد راه شما خواهند بود که باید آنها را شکست دهید. این بازی در طول روز و شب انجام می شود؛ به طبع در شب باید بیشتر مراقب اطراف خود باشید چرا که ممکن است نداشتن دید کافی باعث شود تا در چنگال زامبی ها گرفتار شوید. یکی از امکانات جالبی که در این بازی وجود دارد و در بازی های مشابه دیگر دیده نشده است، امکان سوار شدن به ماشین های مختلف است. شما می توانید با سوار شدن به ماشین ها به جهت های که باید، بروید و سرعت خود را نسبت به حرکت با پای پیاده افزایش دهید.

بازی “آزمایش زد” با وجود حجم نسبتا کمی که دارد اما دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. محیط بازی نیز بسیار عالی و حرفه ای طراحی شده است و استودیوی App Holdings یکی از شاهکارهای خود را خلق کرده است. واقع گرایی اسلحه ها در بازی نیز یکی از دیگر از مواردی است که نمی توان به سادگی از کنار آن رد شد. این بازی را در ادامه می توانید با لینک مستقیم از سایت برترین های اندروید دریافت کنید.