Falling Ballz

جدیدترین نسخه بازی Falling Ballz برای اندروید

بازی های سرگرم کننده ی اندروید دارای گیم پلی بسیار جذابی هستند که انجام ان ها می تواند ساعت ها شما را سرگرم کرده و لذت بازی و طی کردن مراحل مختلف آن سراسر وجود شما را فرا بگیرد.

بازی Falling Ballz یک بازی سرگرم کننده ی اندروید است که توسط استودیو بازی سازی Ketchapp که تجربه ی بسیار خوبی در  ساخت بازی های انچنینی دارد و تا کنون تعداد بسیار زیادی بازی های سرگرم کننده ی اندروید عرضه کرده ساخته و منتشر شده است. این بازی جذاب دارای محیط بسیار ساده ای بوده و گیم پلی جذاب آن است که باعث ایجاد جذابیت برای کاربران می شود. گیم پلی بازی بدین صورت است که باید در ان با پرتاب توپ ها و زدن به شکل های اطراف بازی آن ها را از بین ببرید تا بتوانید امتیازات بالا کسب کرده و مزاحل مختلف باززی را طی کنید.

Falling Ballz دانلود بازی سقوط توپ ها

ویژگی های بازی Falling Ballz

  • محیط بسیار ساده بازی
  • وجود توپ های رنگارنگ
  • گیم پلی جذاب و هیجان انگیز
  • مراحل مختلف و چالش برانگیز
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Falling Ballz یک بازی بسیار جذاب اندرویدی است که باید در ان با پرتاب توپ ها شکل های بزرگ را از بین ببرید و امتیازات بالا کسب کنید. گیم پلی بازی بسیار جذاب بوده و در مراحل مختلف ان چالش های متفاوتی برای شما پیش خواهد امد.با وجود محیط ساده ی بازی استفاده از توپ های رنگارنک باعث ایجاد تنوع در بازی شده و جذابیت آن را افزایش داده است.