بازی فار کرای Far Cry 4 Arena Master

عرضه شده توسط کمپانی محبوب یوبی سافت

+ به همراه تریلر بازی در سایت آپارات

+ اضافه شدن نسخه مود شده بازی

کمپانی یوبی سافت از جمله محبوب ترین و مشهور ترین کمپانی های بازیسازی است که برای اکثر کنسول های موجود بازی عرضه می کند. این کمپانی توجه خاصی به بازی های سیستم عامل اندروید نیز دارد و هر ساله عنوان های بی نظیری برای اندروید عرضه می کند که با استقبال عالی نیز مواجه می شوند.

یکی از مهم ترین و مشهور ترین عناوین عرضه شده، سری بازی های محبوب فار کرای می باشند که برای کنسول های مختلف نیز ان را عرضه کرده است. این بازی در بین کاربران به عنوان یکی از بهترین و شاید بتوان گفت بهترین، بازی سبک اول شخص که آمیخته جهان آزاد است، شناخته می شود.

Far Cry 4 Arena Master UbiSoft

ویژگی ها:

  • تبدیل شدن به استاد میدان جنگ با حضور تماشاچی های مختلف
  • جمع آوری کردن حیوانات و جنگجو ها
  • استفاده از افراد و حیوان ها در جنگ ها
  • رقابت با دیگر بازیکنان بازی
  • امکان لینک داده شدن به بازی اصلی Far Cry 4
  • باز کردن مبارزان جدید با پیش بردن بازی

 گیم پلی بازی

در همین ابتدای کار باید بگوییم که نباید از Far Cry 4 Arena Master انتظار بازی فارکرای که در PC و کنسول انجام می شود را داشته باشید. می توان Far Cry 4 Arena Master را نسخه ای ساده تر و کم حجم تر از بازی فارکرای دانست.

در این بازی اندروید، بر خلاف آن چه که در بازی های کنسولی شاهد جهان آزاد بودن و اول شخص بودن بازی فار کرای هستیم، اما خبری از جهان آزاد و اول شخص نخواهد بود و شما به عنوان یک سرباز در مکانی ثابت قرار خواهید داشت. به همین دلیل هیچگاه نباید این بازی را با Far Cry 4 مقایسه کرد و این دو کاملا از هم دیگر جدا هستند.

در این بازی شما نقش سربازی را ایفا خواهید کرد که مجبور است در میدان های نبرد به پیروزی دست یابد. عنوان Arena Master در پسوند بازی نیز به همین دلیل است که در این بازی در میدان های نبرد قرار خواهید گرفت که باید بتوانید دشمنان مختلف را از پا در بیاورید. نکته جالب بازی استفاده از حیواناتی مانند گرگ، سگ، خرس و پلنگ است که در بازی های دیگر تاکنون چنین مواردی را مشاهده نکرده بودیم. شما در وسط این میدان در درون دایره ای قرار دارید و اسلحه ای در دست شماست.

دشمنان که شامل انسان ها و حیوانات میباشند نیز در اطراف شما قرار دارند. هرکدام از دشمنان به سمت شما می آیند و خواهان نابود کردن شما هستند. ذکر این نکته نیز لازم است دشمنان انسانی نیز شامل دسته های مختلفی هستند. برای مثال برخی از آنها با استفاده از اسلحه به سمت شما شلیک می کنند، برخی دیگر با چماق به سمتتان خواهند امد و …

موردی که در این بازی اندروید حتما باید به آن توجه داشته باشید سرعت عمل شماست. در این بازی باید سرعت عمل بالایی داشته باشید تا بتوانید دشمنان را سریع نابود کنید چرا که آنها از چهارسوی بازی به سمت شما هجوم می آورند و خواهان کشتنتان خواهند بود،

در حالی که شما تنها یک نفر هستید. داشتن استراتژی های مناسب در مواقع صحیح نیز می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. اگر شما بدانید که اول به سمت کدام دشمن خود باید تیراندازی کنید به طبع مدت زمان بیشتری دوام خواهید آورد. برای مثال فرض کنید چماقدارها و تیراندازها اطراف شما را احاطه کرده اند.

اگر از اول به سمت تیرانداز شلیک کنید بهتر است چرا که تیرانداز از فاصله دور به صورت مداوم به سمت شما شلیک می کند. کشتن هرکدام از دشمنان می تواند امتیازی برای شما در بر داشته باشد که با امتیازات به دست آمده می توانید آیتم های جدیدی خریداری کنید. یکی از مهم ترین آیتم های قابل خریداری در بازی اسلحه می باشد.

در این بازی اندروید اسلحه های مختلفی برای کاربران تدارک دیده شده است که می توانید آنها را خریداری کرده و از آنها استفاده کنید. اسلحه ها بخش بزرگی از بازی را تشکیل می دهند چرا که با کمک اسلحه ها امکان کشتن دشمنان را خواهید داشت. همچنین می توانید اسلحه های خود را نیز ارتقاء دهید تا با قدرت بیشتری به بازی ادامه دهید.

بازی Far Cry 4 Arena Master با توجه به آن که حجم چندانی ندارد، اما دارای گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده است. البته اگر غیر از این بود باید تعجب می کرد، چرا که بازی منتشر شده توسط یوبی سافت باید هم دارای چنین گرافیکی باشد. همچنین گیم پلی بازی نیز در سبک اکشن/تیراندازی طراحی شده است که در آن کنترل بازی را به خوبی در دست خواهید گرفت.

در ادامه نسخه معمولی و نسخه مود شده این بازی را برایتان آماده کرده ایم که می توانید با لینک مستقیم از سایت ApkTops هرکدام را که خواستید، با توجه به نیازتان، دانلود کنید.

لینک دانلود این بازی به درخواست دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف شد