لوبیاهای راهزن Far Tin Bandits اندروید

+ به همراه نسخه مود شده

Far Tin Bandits بازی سرگرم کننده و جذاب برای سیستم عامل اندروید می باشد که به تازگی در پلی استور معرفی شده است. این بازی برای آن دسته از کاربرانی که علاقه مند به سبک اکشن و تیراندازی می باشند، گزینه بسیار مناسبی است که می تواند ساعت های بسیار زیادی سرگرمتان کند.

far-tin-bandits

ویژگی ها:

  • انجام بازی در محیط های کلاسیک
  • وجود هفت لوبیای مختلف جهش یافته
  • تیراندازی به سمت قوطی های بازی
  • گرافیک بسیار عالی و خیره کننده
  • گیم پلی جذاب و سرگرم کننده

Far Tin Bandits بازی با سبک اکشن در مورد هفت لوبیای تیرانداز است که در بیابان هدف هایی مختلف برای آنها در نظر گرفته شده است و به مسابقه با یکدیگر میپردازند تا به سمت لوبیاها شلیک کنند. در این بازی شما باید به لوبیاها کمک کنید تا بتوانند با استفاده از هفت تیر خود هدف های در نظر گرفته شده را با اسلحه بزنند. به همین منظور هدف های ساکن و متحرک متفاوتی در نظر گرفته شده اند که باید با تیر اسلحه به سمت وسط آن شلیک کنید و آن را بزنید. این کار را باید تا تمام شدن مراحل مختلف بازی که برایتان در نظر گرفته شده است انجام داده و بازی را با موفقیت تمام کنید.

بازی اندروید Far Tin Bandits با دارا بودن گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده و همچنین گیم پلی ساده و در عین حال سرگرم کننده خود می تواند ساعت های بسیار زیادی سرگرمتان کنید. به ویژه اگر از طرفداران سری بازی های تیراندازی باشید، Far Tin Bandits می تواند انتخاب بسیار عالی باشد.