Farming Simulator 16

بازی بسیار گرافیکی و سرگرم کننده Farming Simulator 16

شبیه ساز حرفه ای کشاورزی با ماشین های مکانیکی و صنعتی
به همراه گیم پلی بسیار جذاب و حرفه ای
محصولی از شرکت معتبر GIANTS Software کشور سوئیس

این روزها بازی های در سبک شبیه سازی جای زیادی در بین بازیکنان باز کرده اند. این سبک از بازی ها اگرچه نو پا هستند، اما خیلی از کاربران را به سمت خود جلب کرده اند و با توجه به آمار و ارقام، پیشرفت مناسبی داشته اند. سبک بازی های شبیه سازی یا Simulator اغلب به وسایل نقلیه مثل خودروها، اتوبوس ها، کامیون ها، قطارها، کشتی ها، هواپیماها و … مربوط می شود. در این مطلب قصد معرفی نسل جدید بازی های شبیه سازی از سری بازی های محبوب Farming Simulator را با عنوان Farming Simulator 16 داریم که پیش از این برای کنسول های بازی نسل هفتم و نسل هشتم عرضه شده بود.

ویژگی ها :

  • گرافیک بسیار عالی و جزئیات بالا
  • طراحی دیدنی ماشین ها، ساختمان ها و …
  • سبک حرفه ای شبیه سازی از ماشین آلات صنعتی کشاورزی
  • گیم پلی سرگرم کننده و جذاب
  • دارای محیط بازی Open World
  • وجود ماشین آلات صنعتی مختلف مثل انواع تراکتور، کامیون و …
  • وجود بیش از 20 برند فعال و معتبر در حوزه تولید ماشین آلات صنعتی مثل New Holland, Case IH, Ponsse, Lamborghini, Horsch, Krone, Amazone, MAN و …
  • قابلیت کشت و برداشت محصولاتی مثل شکر، ذرت، گندم و …
  • قابلیت مدیریت دامداری و پرورش گاو و گوسفند جهت فروش شیر و پشم
  • قابلیت بازی به صورت دو نفره از طریق WiFi و Bluetooth

بازی Farming Simulator 16

Farming Simulator 16 یک عنوان معتبر در زمینه بازی های شبیه سازی می باشد که توسط استودیوی حرفه ای GIANTS Software کشور سوئیس تهیه و با قیمت بالای 5.14 دلار در گوگل پلی به فروش گذاشته شده است. هر سال شاهد عرضه شدن یک قسمت از سری بازی های Farming Simulator هستیم. Farming Simulator 16 نسخه رسمی سال 2015 این بازی می باشد که برای اولین بار در 5 آگوست 2015 رونمایی و به معرض فروش گذاشته شد.

سری بازی های Farming Simulator همگی در زمینه بازی های شبیه سازی کشاورزی صنعتی می باشند. در هر قسمت جدید، شاهد بهبود چشم گیر بخش های مختلف هستیم. در Farming Simulator 16 نیز نسبت به Farming Simulator 15 شاهد پیشرفت بسیار زیاد گرافیک و بهبود حرفه ای گیم پلی هستیم. اضافه شدن برندهای جدید، بیشتر شدن حوزه فعالیت و توانایی مدیریت بهتر بخش دامداری و مزرعه داری از جمله پیشرفت های این قسمت نسبت به قسمت قبلی می باشد.

بررسی محتوای گیم پلی بازی

شما در Farming Simulator 16 در نقش یک مزرعه دار معتبر هستید. شما باید با استخدام کارکنان مناسب و مدیریت آن ها و البته تهیه تجهیزات لازم، زمین کشاورزی خود را رونق دهید. بخش اعظم فعالیت های شما می بایست در زمینه کشاورزی با ماشین آلات صنعتی مثل تراکتورها باشد. شما می توانید محصولاتی مثل گندم، ذرت، شکر و … بکارید و آن ها را با کمک تراکتورهای مخصوص درو کنید. به جز این مورد همچنین می توانید با به کارگیری ماشین های صنعتی دیگر مثل ماشین های چوب بر ، چوب لازم برای کارگاه های خود را تأمین کنید.

در Farming Simulator 16 همچنین قابلیت مدیریت یک دامداری نیز با شماست. می توانید با پرورش گاو و گوسفندان از شیر و پشم آن ها استفاده کرده و با فروش آن ها به کسب درآمد برسید. در این بازی بیش از 20 نوع تراکتور و کامیون و … از برندهای معتبر وجود دارد که می توانید با پول هایی که به دست می آورید آن ها را بخرید. Farming Simulator 16 دارای سبک Open World بوده و شما می توانید محیط گسترده ای از بازی را مشاهده کرده و در آن ها گشت و گذار کنید. گرافیک عالی و گیم پلی سرگرم کننده از جمله ویژگی های بازی Farming Simulator 16 می باشد.