Farming Simulator 18

بازی شبیه ساز کشاورزی 18 Farming Simulator

عرضه شده توسط GIANTS Software

پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

بعد از معرفی سری موفق بازی های Farming Simulator این بار نوبت به معرفی نسخه جدید این بازی تحت عنوان نسخه 18 آن است که توسط GIANTS Software طراحی و عرضه شده است. سری های قبلی بازی شبیه ساز کشاورزی اندروید موفق به جذب طرفداران بسیار زیادی شدند و این موضوع این بار نیز برای نسخه 2018 آن تکرار خواهد شد!

Farming Simulator 18 بازی شبیه ساز کشاورزی اندروید

ویژگی های بازی شبیه ساز کشاورزی

  • استفاده از تراکتور و کامیون های واقع گرایانه از بزرگترین کمپانی های سازنده
  • کاشتن شش نوع بذر مختلف شامل: گندم، کلزا، ذرت، چغندر، سیب زمینی و آفتابگردان
  • پرورش خوک از نژادهای مختلف و امکان فروش آنها برای کسب درآمد بیشتر
  • پروش گاو و گوسفند برای استفاده از شیر و پشم نها
  • استفاده از لودر مخصوص برای حمل و نتقل کردن چوب و زباله ها
  • نمایش به صورت سه بعدی و انجام بازی در جنوب ایالات منحده
  • برداشتن چوب ها با استفاده از ماشین های مخصوص و فروش آنها
  • امکان انجام بازی به صورت چند نفره با وای فای یا بلوتوث

نقد و بررسی بازی بازی شبیه ساز کشاورزی

همانطور که از نام Farming Simulator 18 نیز پیداست با بازی در سبک کشاورزی و مدیریت مزرعه داری روبه رو هستیم که در آن باید با استفاده از ماشین آلات صنعتی مختلف بتوانید به کشاورزی و مدیریت مزرعه پرداخته و محصولاتی که کشت می کنید را به فروش برسانید و به همین ترتیب با پولی که به دست می آورید امکانات بیشتری را خریداری کنید تا انجام بازی برایتان راحت تر شود.

در Farming Simulator 18 می توانید یک مزرعه داری تمام عیار را تجربه کنید. در این بازی در ابتدا ماشین های صنعتی مانند تراکتور و کامیون ساده در اختیارتان قرار خواهد گرفت که باید با استفاده از آنها زراعت کنید و بتوانید به مرور با کسب پول بیشتر که از طریق فروش محصول هایتان به دست خواهید آورد، کامیون و تراکتورهای بهتری را خریداری کنید تا امکاناتتان برای انجام کشاورزی افزایش یابد. البته ماشین های مورد استفاده در این بازی اندروید به همینجا ختم نشده و کم کم امکان خریداری ماشین های دیگری مانند زباله جمع کن، چوب جمع کن، گاری و … را نیز خواهید داشت که تمام آنها کارها را برایتان ساده تر خواهند کرد. در این نسخه از بازی شاهد اضافه شدن خودروهای صنعتی جدیدی از کمپانی های خودرو سازی صنعتی معتبر جهان خواهیم بود.

البته راه های کسب در آمد در بازی شبیه ساز کشاورزی، تنها به کشاورزی ختم نمی شود. در کنار کشاورزی می توانید به پرورش حیوانات اهلی نیز پرداخته و با پرورش این حیوانات از محصولاتی که دارند استفاده کنید. برای مثال می توانید از گاوها و گوسفند ها و خوک ها استفاده کنید؛ شیر و پشم گاو و گوسفند را بفروشید یا با بزرگ کردن نژادهای مختلف از خوک ها، آنها را به فروش برسانید. این کار می تواند در کنار کشاورزی سود قابل توجهی برایتان رقم بزند.

بازی Farming Simulator 18 با گرافیک بسیار عالی و محیط سه بعدی بی نظیری که دارد، می تواند باعث جلب توجه کاربرانی که به این سبک از بازی ها علاقه مند هستند، بشود. در این بین به هیچ وجه نمی توان از گیم پلی اعتیادآور بازی چشم پوشی کرد. اگر شما هم از طرفداران سری بازی های کشاورزی هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه نسخه 2018 از بازی شبیه ساز مزرعه داری را از دست ندهید.

نکته: نسخه معمولی بازی کرک نشده است و جهت رفع مشکل لایسنس باید از لاکی پچر استفاده کنید.