قابلیت استفاده از تمام فونت های آفیس ویندوز برای آفیس اندروید 

بدون نیاز به روت

قابل استفاده برای تمام گوشی ها و تمام نسخه های اندروید 

مخصوص کاربران بخش VIP+

همان طور که اطلاع دارید سری آفیس مایکروسافت از نرم افزار های پرطرفدار و پر مخاطب ویندوز است که این پکیج شامل نرم افزارهایی چون Word و Exel و Access و Powerpoint و … است. یکی از قابلیت های جالب و لذت بخش این نرم افزارها مخصوصا نرم افزار پرطرفدار Word قابلیت استفاده از فونت های فارسی و نصب و استفاده از فونت های دلخواه است. با انتشار سیستم عامل اندروید به دنبال آن مشابهات نرم افزارهای ویندوز از جمله فوتوشاپ و آفیس نیز پا به گوشی های اندروید گذاشتند و شرکت های نرم افزاری مختلف نیز آفیس های جالب و با امکانات متعددی را برای اندروید منتشر کردند . اما در تمام این نرم افزار محدودیت استفاده از فونت های فارسی وجود دارد.

Untitled-1

 

اما در این پست قصد دارید با معرفی یک برنامه آفیس فوق العاده + آموزش استفاده از فونت های فارسی در این نرم افزار ، لذت استفاده از برنامه های آفیس اندروید را برای شما دو چندان کنیم.

بد نیست منظورمان را با یک مثال تصویری برای شما نمایش دهیم.

آیا فونت های تصویر زیر برایتان آشنا نیست؟!

attachment

 

Screenshot_2015-09-20-19-08-08

 

بله این فونت ها همان فونت های آشنای نازنین – هما – تیتر می باشند که در آفیس ویندوز با آن ها کاملا آشنایی دارید. اما چگونه از این فونت ها در اندروید استفاده کنیم ؟ برای مطالعه آموزش به ادامه مطلب همین پست مراجعه نمایید.  

 نمایش آموزش فقط برای کاربران بخش VIP+ مقدور است. (عضویت در بخش ویژه)

این قسمت از متن فقط برای اعضای بخش VIP و VIP+ قابل نمایش است.