شارژ باتری در مدت زمانی کوتاه با Fast Battery Charging

بهینه سازی سرعت شارژ گوشی از 20 تا 40 درصد

شاید تا به حال بارها برایتان پیش امده باشید که بخواهید باتری گوشی تان را شارژ کنید و از طرفی برای پر شدن باتری گوشی تان هم عجله داشته باشید. اما باتری گوشی مانند همیشه، در مدت زمانی نسبتا طولانی پر شود و همین موضوع شما را آزار دهد. اگر چنین است توصیه می کنیم به هیچ وجه Fast Battery Charger را از دست ندهید. این نرم افزار این امکان را فراهم میکند تا بتوانید باتری گوشی تان را در مدت زمانی بسیار کوتاه شارژ کنید.

Fast-Battery-Charger-cover

ویژگی ها:

  • دارا بودن محیط ظاهری زیبا و رابط کاربر پسند
  • قابلیت نمایش دادن ظرفیت باقی مانده باتری در داخل برنامه
  • قابلیت فعال کردن حالت شارژ سریع به صورت خودکار

 

Fast Battery Charger نرم افزاری جهت بهینه سازی افزایش سرعت باتری گوشی می باشد. با این برنامه می توانید سرعت شارژ شدن گوشی همراهتان را از 20 تا 40 درصد افزایش دهید. Fast Battery Charging به صورت خودکار عمل کرده و به محض این که کابل شارژر را به گوشی تان متصل کنید، این برنامه فعالیت خودش را آغاز خواهد کرد و موجب بهینه سازی سرعت شارژ شدن گوشی خواهد شد.

هنگامی که شما سیم شارژر را به گوشی وصل می کنید، این نرم افزار ان را شناسایی کرده و در همین راستا مصرف انرژی گوشی یا تبلت شما را محدود میکند. بنابراین باتری گوشی تان در هنگام شارژ شدن مصرف خاصی ندارد و به همین دلیل در سریع ترین زمان ممکن گوشی شما شارژ می شود.

برای استفاده از این اپلیکیشن، ان را اجرا کرده و سپس حالت fast charge را فعال کنید. سپس به صورت خودکار سرعت شارژ شدن گوشی، برای دفعه بعدی که گوشی تان را به شارژر متصل کنید، به صورت خودکار بهینه سازی خواهد شد. هنگامی که شما از حالت Fast charging mode استفاده می کنید، همراه یک اطلاعیه در بالای گوشی مشاهده خواهید کرد.