بازی کاملا آنلاین است و بدون اتصال به اینترنت اجرا نخواهد شد 

بازی Fast & Furious  که در این پست از سایت Apktops آخرین نسخه از آن به درخواست کاربران فهیم Apktops معرفی می شود یکی از طبیعی ترین بازی های سبک اتومبیل رانی با گیم پلی و داستان و سبکی بسیار عالی است که مطمنا شاهد ساخت فیلم آن و حتی نمایش قسمت های اول این فیلم از طریق صدا و سیمای جمهوری اسلامی بوده اید . در این بازی قادرید با اتومبیل های دهه 70 و در اصطلاح اتومبیل های Muscle به رقابت بپردازید و قدرت این اتومبیل ها را دیده و از آن ها لذت ببرید .

Fast & Furious 6 The Game 3.4.2

همچنین در بازی Fast & Furious در پایان هر مرحله و هر ماموریت در صورتی که امتیاز های مناسبی کسب نمایید قابلیت ارتقا  اتومبیل خود را دارید و می توانید اتومبیل خود را به انواع و اقسام تجهیزات همچون نیترو و پاور شیفت مجهز نمایید . همچنین گرافیک بازی و صحنه هایی بسیار طبیعی همانند واژگون شدن اتومبیل ها آن قدر طبیعی ساخته شده که از آن ها لذت خواهید برد . آخرین نسخه از بازی به همراه دیتا از ادامه مطلب همین پست با لینک مستقیم قابل دانلود است ، همچنین برای مطالعه راهنمای نصب و استفاده از فایل دیتا به ادامه مطلب همین پست مراجعه نمایید .

نکته : پس از اولین ورود به بازی Fast & Furious در مرحله Extracting New Content ممکن است تا  5 دقیقه هم معطل بمانید تا فایل دیتای بازی توسط خود بازی اکسترکت شود . لطفا در این مرحله صبور باشید . بازی پس از دقایقی  اجرا خواهد شد.

راهنمای نصب : پس از نصب فایل apk بازی فایل دیتای آن را هم توسط پسورد www.apktops.ir  از حالت فشرده خارج کنید حال پوشه com.kabam.ff6android را در مسیر Android/obb کپی نمایید .