شارژ سریع باتری با Faster Charger Battery

شارژ کردن نصف باتری در 20 دقیقه!

نسخه Adfree

به احتمال زیاد بارها برایتان پیش امده باشد که برای رفتن به جایی عجله داشته باشید و شارژ گوشی تان نیز خالی باشد. شاید بگویید که گوشی را به شارژ وصل کرده و برای انجام کار، از خانه خارج می شویم. اما اگر در این کار به گوشی نیاز داشته باشید چه کاری می کنید؟

یکی از برنامه های کاربردی که برای گوشی های اندروید عرضه شده است، امکان شارژ گوشی در زمانی بسیار کوتاه تر می باشد که در ApkTops یکی از آنها (اینجا) را قبلا معرفی کردیم. این بار نیز یکی دیگر از برنامه های شارژ سریع گوشی با نام Faster Charger Battery را برایتان آماده کرده ایم.

Faster-Charger-Battery

ویژگی ها:

  • دارا بودن رابط کاربری کاربرپسند و زیبا
  • نمایش دادن ظرفیت باتری در داخل برنامه
  • قابلیت فعال کردن حالت شارژ سریع به صورت خودکار

 

Faster Charger Battery به شما این امکان را خواهد داد تا باتری گوشی تان را در مدت زمان بسیار سریع تری نسبت به زمان عادی، شارژ کنید. این نرم افزار امکان شارژ کردن سریع باتری، برای 15% الی 30% نسبت به شارژ معمولی را دارا می باشد. هنگامی که شما می خواهید از این برنامه برای شارژ کردن گوشی استفاده کنید، کافی است که کابل گوشی را به آن متصل کرده و سپس برنامه Faster Charger Battery را اجرا کنید تا شاهد شارژ شدن گوشی در زمانی بسیار کوتاه تر باشید. هنگامی که از این برنامه برای شارژ کردن گوشی استفاده می کنید، یک آیکون که نشان دهنده استفاده از Faster Charger Battery می باشد در بالای صفحه نمایش داده خواهد شد.

هنگام استفاده از این نرم افزار بیشتر کارایی های گوشی مانند وای فای، بلوتوث، اینترنت و … بسته خواهند شد و به همین دلیل باتری گوشی همراه، در مدت زمان کوتاه تری شارژ خواهد شد.

توجه: در صورتی که شارژ باتری شما 15 الی 30 درصد سریع تر انجام نشد، از Faster Charger Battery استفاده نکنید!