دانلود فیلم های آنلاین با Fastest Video Downloader

با بیش از 50 میلیون دانلود از گوگل پلی

Fastest Video Downloader به شما این امکان را می دهد تا بتوانید فیلم هایی که به صورت آنلاین در وب سایت های مختلف وجود دارند را با سرعتی بسیار بالا دانلود کنید. توجه داشته باشید که به دلیل قوانین سایت یوتیوب، این نرم افزار در نسخه های جدید، قادر به پشتیبانی از فیلم های سایت یوتیوب نمی باشد!

Fastest-Video-Downloader

ویژگی های Fastest Video Downloader

  • دارای یک مرورگر داخلی
  • دارا بودن تمام قابلیت های برنامه های دانلود منیجر مانند توقف موقت، از سرگیری دانلود، حذف و ..
  • پشتیبانی از مرورگرهای وب دیگر
  • عرضه شده به صورت کاملا رایگان

همیشه کاربران برای دانلود فیلم در بسیاری از وب سایت ها با مشکل مواجه بودند. بسیاری از وب سایت ها دارای دکمه دانلود جهت دریافت فیلم هایی که به صورت آنلاین قرار می دهند، نیستند و به همین دلیل کاربران نمی توانند این فیلم ها را به صورت معمولی دریافت کنند. در چنین شرایطی، بهترین راهکار می تواند استفاده از برنامه های جانبی باشد که امکان انجام چنین کاری را به کاربران می دهند. یکی از همین برنامه ها Fastest Video Downloader می باشد که توسط آن می توانید فیلم هایی که به صورت آنلاین مشاهده می کنید را به سادگی دانلود کنید.

نرم افزار Fastest Video Downloader در نسخه های پیشین از فیلم هایی که در یوتیوب وجود دارند نیز پشتیبانی می کرد اما به دلیل قوانین جدید سایت یوتیوب، این امکان از برنامه Fastest Video Downloader برداشته شده است.

برای دانلود فیلم و سریال های روز دنیا اپلیکیشن Terrarium TV را از دست ندهید!