Feed Me Oil 2 بازی به من نفت بده! 

با گیم پلی اعتیادآور و گرافیک بسیار عالی

نسخه دوم بازی + به همراه نسخه مود

به همراه تریلر بازی

حتما می دانید که معمولا اکثر بازی هایی که برای اندروید عرضه می شوند، قبل از آن برای سیستم عامل IOS عرضه می شوند. بازی Feed Me Oil نیز یکی از همین بازی ها می باشد که ابتدا برای سیستم عامل IOS عرضه شده بود و بعد از موفقیت های چشم گیری که به دست آورد شاهد عرضه نسخه اندرویدی نیز ان بودیم و هم اکنون دومین نسخه از همین بازی نیز برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است که در سایت ApkTops آن را به همراه نسخه مود شده برایتان آماده کرده ایم.

دانلود Feed Me Oil 2

ویژگی ها:

  • دارا بودن چهار فصل بسیار سرگرم کننده و جذاب
  • فیزیک بسیار واقع گرایانه و وجود باد، آب و یخ
  • دارای گیم پلی جذاب و سرگرم کننده
  • پیدا کردن روش های جدید برای حل کردن پازل ها
  • به اشتراک گذاری بالاترین رکوردهای شما با دوستان در فیس بوک
  • بازی کردن با قابلیت آنلاک کردن جایزه های مختلف

 

اگر شما نیز از آن دسته از کسانی هستید که دوست دارید بازی هایی کم حجم را دانلود کنید که بسیار سرگرم کننده و جذاب باشند، توصیه می کنیم با این پست سایت ApkTops حتما همراه باشید. این بار یک بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب با نام Feed Me Oil برایتان آماده کرده ایم. این نسخه، دومین نسخه از همین بازی می باشد که بدنبال مورد توجه قرار گرفتن نسخه اول آن، عرضه شده است.

بازی Feed Me Oil مشابه با بازی Where Is My Water میباشد. البته زمینه گیم این بازی مشابه با “آب من کجاست” میباشد و محیط بازی و کاراکترهای آن کاملا متفاوت می باشد. در بازی Feed Me Oil شما باید بتوانید به موجودات مختلفی که در بازی مشاهده خواهید کرد نفت برسانید. برای این کار باید لوله ها را به هم متصل کنید و شاید برخی اوقات لازم باشد که لوله ها را از هم جدا کنید. همچنین برخی از اوقات لازم است تا راه نفت را برای رسیدن به داخل دهان موجودات باز کنید.

Feed Me Oil با محیطی بسیار جذاب و گرافیکی بسیار خیره کننده طراحی شده است. آیتم ها و کاراکترها در این بازی بسیار با دقت و جزئیات ریز به نمایش در آمده اند. این بازی با وجود حجم کمی که دارد و از طرفی هیچ نیازی به دیتا نیز ندارد، می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند. اگر علاقه مند به بازی های سرگرم کننده و اعتیادآور برای اندروید هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه Feed Me Oil را از دست ندهید.