نرم افزار فیسبوک سریع با تم های متنوع و رنگی Fella for Facebook

Fella for Facebook یک بسته بندی وب با ویژگی های پیشرفته و هوشمند است که توسط شرکت 19 Inc. برای اسمارت فون های اندروید طراحی و عرضه شده است.  همچنین با استفاده از این برنامه کاربردی، می توانید از مسنجر فیس بوک خود در تم ها و رنگ های مختلف رنگی استفاده کرده و بسیاری از گزینه های این مسنجر محبوب را سفارشی سازی کنید.

Fella for Facebook

ویژگی ها:

  • یک برنامه بسیار کوچک است و سریع
  • پشتیبانی از بیشتر زبان ها از جمله: اسپانیایی، روسی، ترکی و…
  • امکان بارگذاری سریع تصاویر، داستان ها و…
  • یک برنامه جایگزین برای مسجر فیسبوک
  • دارای رابط کاربر برنامه بسیار شیک و ساده
  • بسیار کم حجم و سازگار با انواع گوشی های اندرویدی

 

Fella for Facebook برنامه بسیار کوچک است و سریع است که با ستفاده از میتوان تصاویر، داستان ها و… سریعتر بارگذاری می شوند. این نرم افزار بسیار کم حجم و ساده در عین حال مفید و کاربردی است. پشتیبانی از بیشتر زبان ها از جمله: اسپانیایی، روسی، ترکی، هندی، ایتالیایی و … از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن محبوب است. شایان ذکر است که این رابط اجتماعی، یک برنامه جایگزین است و به هیچ وجه توسط فیسبوک پشتیبانی نمیشود. همچنین به منظور ارائه بهترین کارکرد نیازمند Wi-Fi و اتصال به داده ها هستید. رابط کاربر برنامه بسیار شیک و ساده است و در کار با ان با هیچ گونه مشکلی مواجه نخواهید شد.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید
بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...

دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام