بازی سرگرم کننده و مهیج Fight of the Legends

در سبک مبارزات تن به تن

با گرافیک مناسب و گیم پلی روان نسبت به حجم

محصولی از استودیوی virtualinfocom کشور هند

Fight of the Legends نام یک بازی اکشن در سبک مبارزات تن به تن می باشد که توسط استودیوی virtualinfocom کشور هند عرضه شده است. اگرچه نباید این بازی را با بازی های تراز اولی مقایسه کرد، اما باید گفت که به نسبت حجم کم، گیم پلی و گرافیک مناسب این بازی نقاط قوت آن را تشکیل می دهند.

Fight-of-the-Legends

ویژگی ها :

  • گرافیک مناسب نسبت به حجم
  • گیم پلی روان و سرگرم کننده
  • طراحی شدن شخصیت ها از روی مدل های واقعی
  • سبک مبارزات تن به تن
  • دارای شخصیت های مختلف
  • قابلیت استفاده از سلاح و نیروهای ویژه
  • وجود سبک مبارزه منحصر به فرد هر شخصیت
  • استفاده از عناصر باستانی و اعتقادات گذشتگان هند
  • قابلیت ارتقاء بخشیدن به شخصیت ها
  • دارای موسیقی های متن مهیج

بازی Fight of the Legends

بازی Fight of the Legends یک بازی رزمی و اکشن می باشد که محتوای داستانی آن به افسانه ها مربوط می شود. مبارزانی فرا بشری با قابلیت هایی ویژه در میدان نبرد حاضر شده و با یکدیگر به رقابت و مبارزه می پردازند. بازی Fight of the Legends توسط یک استودیوی هندی ساخته شده است. سازندگان بازی استودیوی virtualinfocom را اولین استودیوی مجهز بازی سازی در هند می نامند. فعالیت این گروه از سال 1998 آغاز شده است و تا کنون چندین بازی توسط آن ها عرضه شده است.

اغلب بازی های این استودیو در سبک های مبارزه ای و اکشن می باشند و Fight of the Legends مثل دیگر بازی های این استودیو در سبک اکشن و مبارزه ای (جنگی) ساخته شده است. بازی Fight of the Legends دارای خط داستانی جذابی می باشد. مثل خیلی دیگر از آثار هنری و بازی ها و فیلم ها، این بازی نیز به موضوع جنگ بین تاریکی و روشنایی می پردازد. هم تاریکی و هم روشنایی نیروهای خود را طی مبارزات Fight of the Legends از دست داده و فقط دو رهبر آن ها یعنی Indra (خدای طوفان) و Narakasur (ارباب جهنم) باقی مانده اند.

Narakasur بعد از شکست دادن خدای طوفان و درست در زمانی که می خواهد Indra را بکشد، توسط Koko که دوست Indra می باشد و به عنوان فرزند زمین شناخته می شود مانع او شده و او را به عقب می راند. اعتدال زمین در دستان Koko می باشد و Narakasur برای اینکه بتواند این اعتدال را از بین برده و سپس بشریت را نابود کند، اول نیاز به شکست دادن Koko دارد. پس او با جمع آوری ارتش خود و ایجاد یک تورنومنت برای رقابت با Koko و Indra وارد عمل می شود. شما در نقش مبارزان این تورنومنت می باشید و می بایست فرآیند این مسابقات مرگبار را پیگیری کنید و به Narakasur اجازه ندهید تا امنیت زمین را مختل کند.

اگر با داستان سری بازی های Mortal Kombat آشنا باشید، حتماً متوجه الگو برداری بازی Fight of the Legends از این سری بازی ها شده اید. در بازی مورتال کامبت نیز درست مثل Fight of the Legends به مبارزات نیروهای اهریمنی با انسان ها پرداخته می شود.