فایل منیجر قدرتمند File Manager HD

با تمام ویژگی های نسخه پرمیوم

بدون شک تاکنون با برنامه های مدیریت فایل متفاوتی روبه رو شده اید. برنامه هایی که همگی آنها یک ویژگی مشترک دارند، و آن هم قابلیت نمایش دادن فایل های داخل گوشی بوده است. اما شاید برایتان جالب باشد که اگر بدانید برنامه مدیریت فایل File Manager HD امکان نمایش فایل ها و پوشه ها را با کیفیت HD دارد.

File-Manager-HD

توسط برنامه فایل منیجر File Manager HD امکان مشاهده فایل ها و پوشه ها را با کیفیت بسیار بالایی خواهید داشت. این نرم افزار، همانند دیگر برنامه های فایل منیجر، امکان مدیریت تمام فایل ها را به شما می دهد. قابلیت اعمال کنترل های اصلی نظیر کپی، برش، چسباندن، حذف کردن و … توسط File Manager HD فراهم شده است. با این برنامه امکان اتصال به سرویس های ابری را نیز خواهید داشت و می توانید به صورت مستقیم فایل های خود را در این سرویس ها اپلود کنید. سرویس های پشتیبانی شده توسط File Manager HD عبارتند از گوگل درایو، اسکای درایو، دراپ باکس و …

ویژگی ها:

☆ قابلیت های کامل: این برنامه تمام قابلیت های اعمالی بر روی فایل ها در گوشی را به شما می دهد. با این برنامه امکان انجام عملیات اصلی مانند برش، کپی، حذف، فشرده سازی، خارج کردن از حالت فشرده، جستوجو و… را خواهید داشت.

☆ سرویس های ابری: این نرم افزار از سرویس های ابری مختلف پشتیبانی می کند. توسط این برنامه امکان سوئیچ کردن در بین سرویس های ابری را خواهید داشت. File Manager HD از سرویس های دراپ باکس، گوگل درایو، اسکای درایو و … پشتیبانی می کند.

☆ انتقال وای فای: یکی از قابلیت های جالب این برنامه فایل منیجر، پشتیبانی از وای فای برای انتقال فایل ها می باشد. به واسطه این قابلیت، شما می توانید از طریق وایرلس فایل هایی که در موبایلتان وجود دارد را توسط کامپیوتر خود به صورت کامل تحت کنترل و مدیریت داشته باشید.

☆ پشتیبانی فایل ها: این نرم افزار مدیریت فایل، از فایل های مختلف نظیر عکس ها، فایل های صوتی، فیلم ها و … پشتیبانی می کند. شما می توانید فایل ها را توسط خود برنامه در گوشی اجرا کنید. یک ویجت در داخل File Manager HD قرار گرفته است که توسط آن می توانید به پوشه ای در حافظه گوشی خود در زمانی بسیار کوتاه از طریق صفحه اصلی گوشی همراهتان، دسترسی داشته باشید.

☆ پروتوکل های موبایل: این برنامه قابلیت انتقال دادن انواع فایل های مختلف از طریق سرویس های FTP,FTPS,SFTP و … را به شما می دهد. این امکان قابلیت اتصال مستقیم به سرور های مختلف را برای شما رقم خواهد زد.