Final Clash: 3D FANTASY MMORPG بازی نهایی شدن با اجرای آنلاین

Final Clash: 3D FANTASY MMORPG یک بازی نقش آفرینی می باشد که بازی توسط استودیو بازی سازی PopPace طراحی شده است. امتیاز بازی تا کنون در گوگل پلی 4.2 از 5 بوده است.

Final Clash: 3D FANTASY MMORPG یک بازی بسیار زیبا و هیجان انگیز در قالب نبردهای رزمی می باشد که برای اسمارتفون های اندرویدی منتشر شده است. در این بازی شما با انتخاب جنگجوی مورد علاقه از بین جنگجویان فراوانی که برای شما در نظر گرفته شده است مبارزات تاریخی را رقم خواهید زد. این بازی دارای امکانات و جذابیت خاصی می باشد،شما باید در نبردهایتان سریع فکر و عمل کنید تا بتوانید پیروزی را برای خود به ارمغان بیاورید.

دانلود Final Clash

ویژگی ها :

  • امکان انتخاب جنگجوی مورد نظر از بین بیش از 50 جنگجو 
  • جنگجویانی متفاوت با ویژگی هایی متفاوت
  • قابلیت ارتقاء داشتن هر جنگجو در طول بازی
  • داشتن گرافیک عالی 3 بعدی با جلوه های بسیار خیره کننده رزمی
  • امکان ارتباط داشتن با دوستان خود در بازی

معرفی بازی Final Clash

در Final Clash  شما مبارزات تاریخی را تجربه خواهید کرد. در این بازی شما عزیزان از بین 50 جنگجویی که برای شما تعیین شده است با انتخاب جنگجوی مورد علاقه خود وارد این بازی نقش آفرینی خواهید شد. جنگجویانی که هر کدام دارای یک شیوه رزمی جدا از هم می باشند،این امکان جذابیت بازی را بسیار بالا برده است. در این بازی می توانید به مرور زمان امکانات در نظر گرفته شده در بازی را به دست آورید و به وسیله آن جنگجوی خود را ارتقاء دهید و آن را به یک جنگجوی شکست ناپذیر تبدیل نمایید. این بازی رایگان عرضه شده است اما برخی از ویژگی های منحصر به فردی نیز در آن وجود دارد که در صورت تمایل برای داشتن آنها باید خریداری نمایید. بازی جذاب و نقش آفرینی برخورد نهایی دارای گرافیک 3 بعدی با وضوح بسیار بالا می باشد،همچنین جلوه های خیره کننده رزمی نیز به کار برده شده است.