بازی سینماتیک و معمایی Final Cut: Escapade

نسخه فول (Collector’s Edition)

گیم پلی ترکیب بندی شده از سبک های مختلف

 با کسب امتیاز 4.3 از 5 در گوگل پلی

فروش در گوگل پلی با قیمت 2.99 دلار

Final Cut: Escapade اخرین نسخه از سری بازی های کات نهایی می باشد که به تازگی منتشر شده است. همانطور که می دانید معمولا بازی هایی که به صورت پولی در مارکت های معروف از جمله پلی استور عرضه می شوند, به طور قطع باید از گیم پلی و سایر مشخصه های کیفی بالایی که سطح کیفیت بازی را رتبه بندی می کنند برخوردار باشند وگر نه به فروش نمی رسند و محبوبیت کمپانی یا استودیو سازنده را زیر سوال می برند. بازی کات نهایی: فراری جزو بازی های غیر رایگان اندروید بوده که هم اکنون در گوگل پلی به فروش می رسد و فعلا امتیاز خوبی را نیز به دست اورده است. در این بازی شما وارد دنیای زیبای سینما و فیلسازی خواهید شد و باید معما ها و راز و رمز های پشت پرده را که با موسیقی متن بی نظیری اداپته شده است, حل کنید!

دانلود بازی Final Cut Escapade

ویژگی ها :

  • داستان بسیار زیبا, حرفه ای طراحی شده و گیرا
  • موسیقی متن بی نظیر و حرفه ای
  • کمپوزیسیون بی نظیر و واقعی از اجزاء مختلف
  • حل معاماهای بی نظیر با چالش های مفهومی
  • ترکیب بندی عناصر و ایتم های مختلف برای حل پازل های متنوع
  • گرافیک بسیار بالا با طراحی های واقع گرایانه
  • گیم پلی متفاوت با ترکیب انواع مختلفی از سبک ها
  • جمع اوری نوار های متخلف فیلم های مخفی که در طول بازی وجود دارد

 

اگر از دوستداران سینما باشید قطعا این بازی فوق العاده را پسند خواهید کرد چرا که کمتر به چشم می خورد یک بازی به سینما اختصاص داده شود, البته جدا از اینکه این بازی بسیار زیبا طراحی شده است. بازی نریشینی زیبا از یک قتل مرموز می باشد که بر سر برداشت اخرین پلان اتفاق می افتد. برادر شما در حال کارگردانی یک پروژه ناموفق و طولانی مدت که رها شده است می باشد. در همین حال عناصر و میزانسن های بازی حالت ترسناکی به خود می گیرند وقتی که نامزد (محترم) شما نقش یک تبه کار بد ذات را که برای قتل و ربوده شدن در فیلمنامه جای گرفته است را بازی می کند.

داستان بازی از اخرین صحنه شروع می شود, جایی که پروتاگونیست داستان (قهرمان اصلی) توسط یک اسلحه به ظاهر خالی اما خشاب گذاری شده با مهمات واقعی جنگی کشته می شود. ایا واقعا یک حادثه بود یا یک قاتل در پشت صحنه مخفی شده است ؟ برای دانستن این موضوع باید وارد بازی شده و ماجرا را دنبال کنید!