بازی بسیار زیبا، مهیج و سرگرم کننده Final Shot

گرافیک عالی و جزئیات زیاد به نسبت حجم
گیم پلی آنلاین در سبک اکشن و جنگی
محصول استودیوی خلاق و متبهر Netmarble کشور کره جنوبی

هر روزه شاهد عرضه شدن بازی های آنلاین بیشتری در سبک های مختلف برای موبایل ها و تبلت ها هستیم. می توان گفت که احتمالاً در آینده ای نه چندان دور، تعداد بازیکن های بازی های آنلاین موبایلی از تعداد بازیکن های بازی های آنلاین کنسولی پیشی خواهد گرفت. این مورد به یمن وجود بازی هایی مثل بازی محبوب و جذاب Final Shot (شلیک نهایی) محقق شده است. با ما در معرفی و بررسی این بازی اکشن همراه باشید.

Final-Shot

ویژگی ها :

  • گرافیک مناسب و طراحی های سه بعدی
  • حجم کم به نسبت محتوای پر جزئیات
  • گیم پلی سرگرم کننده و بسیار رقابتی در سبک اکشن
  • وجود رقابت های آنلاین Deathmatch با افراد سراسر دنیا
  • قابلیت استفاده از آیتم های اختصاصی کلن ها
  • وجود ده ها سلاح گرم متفاوت
  • توانایی شخصی سازی شخصیت بازی و استایل و …
  • امکان بازی در لیگ های هفتگی

معرفی و بررسی بازی Final Shot

Final Shot یا شلیک نهایی از جمله بازی های محبوب و پر طرفدار آنلاین در سبک اکشن و FPS می باشد که توسط استودیوی معتبر Netmarble Games کره جنوبی توسعه داده شده است. این بازی از جمله پر هزینه ترین پروژه های فعلی شرکت Netmarble محسوب می شود. شما در این بازی که کاملاً آنلاین می باشد، پا به دنیای جنگ های آنلاین می گذارید.

در Final Shot می توانید در کلن های مختلف حضور پیدا کنید و یا در لیگ های هفتگی شرکت کنید. سبک اصلی مساباقت بازی شلیک نهایی به صورت Deathmatch می باشد. طبق قوانین این سبک از بازی ها، در هر مسابقه، دو گروه در مدت زمانی معین با یکدیگر رقابت کرده و هر تیمی که بیشترین کشتار را داشته باشد پیروز مسابقه خواهد بود. با پیروزی در مسابقات مختلف، هم تیم شما و هم خود شما جوایزی از جمله ارتقاء سطح و سکه و … دریافت می کنید.

با کمک پولی که به دست می آورید می توانید سلاح های بهتر و آیتم های شخصی سازی بیشتری را خریداری کنید. برای کسب امتیاز بهتر، باید کمتر کشته شوید و شلیک های مرگبار و پر امتیازی همچون شلیک به سر (Headshot) را در دستور کار قرار بدهید. بازی زیبای Final Shot یک بازی سرگرم کننده، رقابتی و بسیار مهیج برای علاقه مندان به بازی های آنلاین و تیراندازی به حساب می آید.

توجه: بازی Final Shot کاملاً آنلاین می باشد. سرورهای بازی ممکن است برای برخی ISP های ایرانی غیر فعال باشند. در این صورت می بایست از یک برنامه به منظور تغییر آی پی استفاده کنید.

نکته: برای این بازی دیتای آفلاینی عرضه نشده است. در صورت وجود دیتا، فرآیند دانلود دیتا از طریق خود بازی انجام می شود.