پیدا کردن گوشی سرقت شده و گم شده اندروید 

نسخه پچ شده و فول آنلاک

Find iPhone, Android: xFi برنامه ای برای یافتن گوشی های آیفون گم شده می باشد. با استفاده از این برنامه و نصب آن بر روی گوشی اندرویدی خود می توانید گوشی ایفون و یا آپید گم شده خود را بیابید. برنامه Find iPhone, Android: xFi از چندین روش مختلف برای انجام این کار استفاده می کند که در ادامه به بررسی انها خواهیم پرداخت.

find-iphone-android-xfi-pro

 

ویژگی ها:

  • نمایش محل دقیق دستگاه بر روی نقشه گوگل. این برنامه تلاش می کند تا آخرین وضعیت مربوط به دستگاه گم شده را نمایش دهد. نمایش آیکن سبز به این معنی است که محل دستگاه گم شده آپدیت شده است.
  • قابلیت پشتیبانی از چندین اکانت مختلف
  • امکان رفرش کردن به صورت RealTime
  • هشدارهای صوتی بر روی دستگاه
  • امکان انتخاب کردن نقشه های مختلف
  • دارای رزولیشن بسیار بالا به همراه جزئیات

 1- پیدا کردن با استفاده از نقشه:

یکی از روش هایی که در این برنامه با استفاده از آن می توان گوشی ایفون گم شده خود را یافت، استفاده از نقشه های گوگل می باشد. در این روش محل دقیق گوشی شما با استفاده از GPS بر روی نقشه های گوگل نمایش داده می شود که به این ترتیب می توانید محل گوشی گم شده خود را بیابید.

2- پیدا کردن دستگاه با استفاده از صدا:

با استفاده از این قابلیت، اگر دستگاه گم شده در نزدیکی تان باشد می توانید از طریق پخش صدا به سادگی آن را بیابید. حتی اگر گوشی گم شده در حالت سایلنت قرار گرفته باشد، صدایی که از گوشی گم شده پخش خواه شد، شما را در یافتن آن یاری خواهد کرد.

3- قفل کردن از راه دور:

با استفاده از رمز عبور یا الگویی که از قبل برای برنامه تعیین کرده اید، می توانید به سادگی از راه دور گوشی گم شده خودتان را قفل کنید. حتی امکان نمایش داده پیغامی در گوشی گم شده نیز وجود دارد تا به این ترتیب شخصی که گوشی شما را پیدا می کند با مشاهده پیغام نوشته شده در گوشی یافت شده بتواند با شما تماس بگیرد.