نسخه پرداخت شده بازی ماجرایی Finding Dory: Keep Swimming

گرافیک بسیار عالی در کنار طراحی های فانتزی 2.5 بعدی
گیم پلی سرگرم کننده در سبک ماجراجویانه و تفریحی
ساخته شده از روی فیلم سینمایی Finding Dory محصول استودیوی PIXAR
عرضه شده با قیمت 3.99 دلار در گوگل پلی

احتمالاً هیچ کاربری نیست که کمپانی Walt Disney را نشناسد. کمپانی معتبری که نزدیک به یک صده است که در صنعت انیمیشن سازی فعالیت می کند. این کمپانی با ساخت و پرورش استودیوهایی محبوب همچون PIXAR به یکی از بزرگترین (شاید بزرگترین) تولیدکنندگان آثار انیمیشنی دنیا تبدیل شده است. در سال 2016 استودیوی PIXAR با ساخت انیمیشن Finding Dory یا در جستجوی دری خاطرات انیمیشن قدیمی Finding Nemo را زنده کرد. این انیمیشن با توجه میلیونی بازدیدکنندگان رو به رو شد و توانست نزدیک به 4 برابر بودجه اولیه در کمتر از دو ماه کسب درآمد کند. همین محبوبیت باعث شد تا استودیوی نرم افزاری والت دیزنی با عنوان Disney Publishing Worldwide اقدام به تولید و عرضه بازی این انیمیشن با نام Finding Dory: Keep Swimming کند. این بازی در جولای 2016 با قیمت 3.99 دلار در فروشگاه های گوگل و اپل ارائه شد.

Finding Dory: Keep Swimming

ویژگی ها :

  • ساخته شده از روی فیلم سینمایی Finding Dory
  • گرافیک عالی و جزئیات زیاد
  • خروجی کیفیت بسیار بالا با کیفیت FHD
  • گیم پلی بسیار روان و سرگرم کننده در سبک ماجرایی
  • حضور شخصیت های انیمیشن Finding Dory مثل Nemo, Marlin, Hank, Bailey, Destiny
  • 5 جهان مختلف در زیر آب
  • 13 مرحله گوناگون
  • مأموریت های متنوع
  • امکان ساخت داستان طنزآمیز هر مرحله به دلخواه شما با انتخاب آیتم های گوناگون

معرفی و بررسی بازی Finding Dory: Keep Swimming

این روزها شاهد عرضه شدن بیشتر و بیشتر بازی ها از روی فیلم های سینمایی هستیم. کمپانی های بزرگ طی سال های اخیر برای تقریباً اکثر فیلم های محبوب و اغلب اکشن خود، بازی های موبایلی نیز تهیه می کنند. این مورد به قدری رقابتی و زیاد شده است که این کمپانی های فیلم سازی مثل MARVEL , Warner Bros و Walt Disney حتی برای ساخت بازی ها دیگر به شرکت های سوم شخص روی نمی آوردند بلکه با هزینه و سرمایه گذاری های نسبتاً سنگین، استودیوهای بازی سازی خودشان را راه اندازی می کنند.

بعد از MARVEL و Warner Bros حالا نوبت به استودیوی بازی سازی کمپانی Disney می رسد تا از انیمیشن بسیار محبوب خود در سال 2016 یعنی Finding Dory: Keep Swimming یک بازی بسازد. درست چند روز بعد از اکران فیلم سینمایی Finding Dory ، استودیوی Disney Publishing Worldwide بازی رسمی این انیمیشن را با عنوان Finding Dory: Keep Swimming با قیمت 3.99 دلار برای سیستم عامل های Android و iOS عرضه کرد.

در بازی جستجوی دری شما در نقش شخصیت اصلی این انیمیشن یعنی Dory هستید و می بایست طبق ماجرای فیلم، به او کمک کنید تا خانواده اش را پیدا کند. شما باید با Dory و دوستانش مثل Nemo, Marlin, Hank, Bailey, Destiny به جستجو پرداخته و از ماجرای زندگی Dory پرده برداری کنید. در بازی زیبای در جستجوی دری، به 5 جهان مختلف در 13 مرحله سفر خواهید کرد و در هر مرحله باید کارهای مختلفی مثل جمع آوری حباب ها، محافظت کردن از بچه ماهی ها، پیدا کردن دوستان و خانواده و … را انجام دهید.

با جمع آوری هرچه بیشتر حباب ها و برخورد نکردن با ماهی های دیگر و یا عناصر خطرناکی مثل مرجان های تیغ دار دریایی، زمان پایان رساندن مراحل را کمتر کرده و سعی کنید بازی را به صورت کامل (سه ستاره) در آن مرحله به اتمام برسانید. بازی در جستجوی دری دارای گرافیک بسیار عالی و روان با طراحی های شگفت انگیز و فانتزی دو و نیم بعدی می باشد که برای همه به ویژه کودکان بسیار جذاب و دوست داشتنی خواهد بود.