5 Minute Home Workouts: Exercises for men & women

سلامت و تناسب اندام با Five Minute Home Workouts

اگر به دنبال سلامت و تناسب اندام هستید می توانید از برنامه Five Minute Home Workouts استفاده کنید تا امکان ورزش کردن در خانه را به بهترین شکل ممکن داشته باشید.

five-minute-home-workouts

ویژگی ها:

  • انتخاب کردن تمرین ها در دسته های مخصوص
  • تمرین دادن بخش های مختلف بدن
  • تمرین کردن بدن در 5 دقیقه برای کسانی که با کمبود وقت مواجه هستند
  • تمرین برای از دست دادن وزن و تناسب اندام
  • 42 نوع تمرین مختلف

این روزها با افزایش مشغله ها امکان ورزش کردن برای بسیار از افرادی که در حال کار کردن هستند، وجود ندارد. اما بسیاری از همین افراد علاقه مند به ورزش کردن جهت حفظ تناسب اندام و همچنین سلامت بدنی خود هستند. اگر شما هم جز همین افراد بوده و به دنبال آن هستید که بتوانید در طول روز برای چند دقیقه هم که شده تحرک داشته باشید و ورزش کنید پیشنهاد می کنیم از Five Minute Home Workouts استفاده کنید. با استفاده از این اپلیکیشن که برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است می توانید بدن خود را به صورت کامل در مدت زمان 5 دقیقه نرمش دهید.

البته باید توجه داشته باشید که این 5 دقیقه برای کسانی مناسب است که کمترین میزان وقت را می خواهند برای ورزش کردن بگذارند و امکان انتخاب زمان برای کاربران وجود دارد تا با توجه به زمان آزاد آنها، بهترین ورزش ها انتخاب و نمایش داده شود. در این نرم افزار ورزش ها به صورت تصویری آموزش داده می شود که با دنبال کردن آنها می توانید تمرین ها را به صورت صحیح و مناسب انجام دهید.