بازی مهیج Flight Simulator 2K16

جزئیات گرافیکی عالی و طراحی های کاملاً سه بعدی

گیم پلی هیجان انگیز و چالش برانگیز در سبک بازی های شبیه ساز پرواز

محصول استودیوی آمریکایی Flight Systems

فروش با قیمت 1 دلار در گوگل پلی

نسخه Full Unlocked

سبک نسبتاً جدید بازی های شبیه سازی (Simulation) چند وقتیست که در حال جذب مخاطبین بیشتر می باشد. این سبک از بازی ها که ابتدا با همه گیر شدن بازی های ماشین سواری ابداع شد، کم کم گسترش پیدا کرد و حالا امروزه نه تنها برای وسایل نقلیه مختلف مثل ماشین ها، هواپیماها، هلیکوپترها، جت ها، کشتی ها، قطارها و … بازی های شبیه سازی ساخته می شود، بلکه حتی شبیه سازی حیوانات نیز در بین این بازی ها دیده می شود. بازی های شبیه ساز پرواز به ویژه پروازهای واقع گرایانه با هواپیماهای بزرگ و مسافر بری، در این زمینه از بازی ها طرفداران زیادی دارد. بازی Flight Simulator 2K16 یکی از بازی های جذاب در این زمینه می باشد که در ماه جوئن سال 2016 به صورت رسمی و با قیمت 0.99 دلار برای سیستم عامل های اندرویدی عرضه شده است.

Flight-Simulator-2K16

ویژگی ها :

  • گرافیک بسیار عالی با جزئیات بالا
  • طراحی های حرفه ای و واقعی از روی مدل های واقعی
  • گیم پلی واقع گرایانه در سبک بازی های شبیه سازی
  • شبیه سازی بسیار طبیعی و زیبای نقشه های ماهواره ای
  • طراحی انحصاری و پر جزئیات هر مدل هواپیما
  • وجود 13 مدل هواپیمای مختلف در کلاس بندی های مختلف (هواپیماهای مسافربری، هواپیماهای تفریحی، جت ها و …)
  • دارای بخش ها و مدهای مختلف
  • شبیه سازی دقیق و حرفه ای روز و شب با تغییرات آب و هوایی مختلف
  • صداگذاری و نورپردازی های فوق العاده حرفه ای
  • سفر به مناطق مختلف مثل Alcatraz, the Golden Gate Bridge, AT&T Park, Oracle Arena

معرفی و بررسی بازی Flight Simulator 2K16

بازی زیبا و نوین Flight Simulator 2K16 یکی دیگر از بازی های مدرن در سبک بازی های شبیه سازی می باشد که توسط استودیوی Flight Systems تولید و با قیمت 1 دلار برای سیستم عامل های اندروید عرضه شده است. شما در این بازی زیبا در نقش خلبان های مختلف در شرایط متفاوت خلبانی خواهید کرد. این بازی برای علاقه مندان به خلبانی طراحی شده و سعی شده است که بهترین المان های واقع گرایانه در آن گنجانده شود.

در بازی Flight Simulator 2K16 شما می توانید از میان 13 مدل هواپیمای مختلف در دسته بندی های خاص مثل هواپیماهای مسافربری ، هواپیماهای تفریحی و یا جت ها یکی را انتخاب کرده و در بخش معمولی یا مرحله ای (Campaign) بازی شرکت کنید. می توانید از نمای داخلی کابین خلبان یا از نمای بیرونی هواپیمای خود را هدایت کنید. در Flight Simulator 2K16 مدل های هواپیماها به صورت واقعی و با جزئیات دقیق طراحی شده و عملکرد آن ها در بازی درست مثل عملکرد آن ها در واقعیت طراحی شده است.

گیم پلی بسیار طبیعی و واقع گرایانه که بر اساس قوانین فیزیکی توسعه داده شده است، در کنار گرافیک بسیار عالی و پر جزئیات این بازی را به یک بازی شبیه سازی قدرتمند تبدیل کرده است. همچنین قابلیت تغییرات آب و هوایی و تغییر روز و شب نیز به این واقع گرایانه بودن کمک زیادی کرده است. نورپردازی های دیدنی، صداگذاری های واقعی و حرکات طبیعی هواپیماها و وجود نقشه کامل ماهواره ای و با کیفیت از دیگر مزایای این بازی زیبا و مجذوب کننده می باشند. واقع گرایانه بودن بازی به حدی است که در شرایط نا به سامان و در صورت اشتباه انجام دادن بعضی کارها، موتورها می سوزند و آتش می گیرند.

همچنین در Flight Simulator 2K16 می توانید به مناطق مختلفی مثل آلکاتراز ، پل Golden Gate ، پارک AT&T و Oracle Arena و … طراحی شده اند. اما چیزی که این بازی را از دیگر بازی های شبیه سازی متمایز می کند، وجود محتوای مراحل و مأموریت های آن می باشد. شما می بایست در مراحل مختلف مأموریت های مختلفی انجام دهید. مثلاً باید با پرواز بر فراز زندان آلکاتراز، یکی از زندانیان را آزاد کرده و سوار بر هواپیما کنید و از آن محل دور شوید و یا در مرحله ای دیگر باید با بمب افکن های قدیمی برخی مناطق را بمب باران کنید و …