بازی سرگرم کننده جریان ازاد Flow Free

با بیش از 50 میلیون دانلود از پلی استور

با حجم بسیار کم و گیم پلی اعتیادآور

Flow Free: Bridges بازی فکری بسیار جذاب و سرگرم کننده برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که می تواند ساعت های بسیار زیادی سرگرمتان کند. این بازی برای آن دسته از گیمرهایی که به دنبال به چالش کشاندن ذهن خود هستند گزینه بسیار مناسبی می باشد.

flow-free

ویژگی ها:

  • بیش از 1500 پازل مختلف
  • انجام بازی در حالت ازاد
  • انجام بازی در حالت زمانی
  • گرافیک رنگارنگ و دیدنی
  • افکت های صوتی جذاب

 

Flow Free: Bridges بازی جذاب و سرگرم کننده می باشد که در آن باید بتوانید نقطه های هم رنگ را به یک دیگر متصل کنید. اما برای این کار باید مراقب باشید که خط های موصول با یکدیگر برخوردی نداشته باشند. به همین منظور باید به روشی خطوط نقطه ها را به هم دیگر وصل کنید که برخوردی میان خط دو رنگ با هم ایجاد نشود. برای برخی از شرایط خاص پل هایی در نظر گرفته شده است که می توانید خطوط را از روی خطوط دیگر عبور دهید. در این حالت خط رسم شده بر روی پل رسم می شود که باعث می شود با خط زیرین تداخلی نداشته باشد.

به همین ترتیب باید صدها مرحله بسیار جذاب و سرگرم کننده را پشت سر بگذارید. هرچه مراحل ابتدایی را پشت سر بگذارید، با مراحل دشوار و سخت تری روبه رو خواهید شد که باید برای انجام دادن آنها تلاش بیشتری داشته باشید. گرافیک رنگارنگ و دیدنی از جمله مواردی است که در این بازی اندروید به خوبی خودنمایی خواهد کرد. اگر از علاقه مندان به سری بازی های فکری پازلی هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه Flow Free: Bridges را از دست ندهید!