گالری گوشی اندروید Focus

نسخه پرمیوم و فول آنلاک

“گالری” در گوشی های هوشمند به عنوان یکی از پر استفاده ترین ابزارهای داخل گوشی به حساب می آیند. ویدئوها و تصاویری که در این بخش قابل دسترسی هستند، به عنوان منبعی برای سرگرمی بسیاری از افراد محسوب می شوند.  اما شاید به هر دلیلی از جمله برآورده نشدن تمام نیازهایتان، تکراری شدن ظاهر و … گالری گوشی همراه خود در نظر دارید که از برنامه ای دیگر برای دسترسی به محتویات گالری تان استفاده کنید. اگر چنین است توصیه می کنیم به هیچ وجه برنامه اندروید Focus را از دست ندهید. با استفاده از این برنامه می توانید تصاویر و ویدئوهای خود را با دسترسی بیشتری مشاهده کنید.

Focus-Premium

ویژگی ها:

  • برچسب گذاری تصاویر برای سازماندهی کردن آنها
  • امکان دسترسی به تصاویر، عکس های متحرک و ویدئوها
  • بارگذاری آسان تصاویر شما با سرعت بسیار بالا
  • استفاده به عنوان منبعی بسیار عالی برای لایو والپیپر
  • دارای دو پوسته با ظاهرهای روشن و تیره

 Focus یک گالری عکس و ویدئو هوشمند و بسیار عالی برای اسمارت فونهای اندرویدی به حساب می آید که دارای ظاهری بسیار جذاب میباشد و از طرفی می تواند امکانات بیشتری نسبت به گالری تصاویر پیش فرض گوشی در اختیار شما قرار دهد. یکی از بهترین قابلیت های برنامه Focus امکان برچسب گذاری تصاویر می باشد. با برچسب گذاری تصاویر درون گوشی خود می توانید سازماندهی و مدیریت بهتری بر روی آنها داشته باشید. این کار همچنین برای پیدا کردن تصویری خاص از میان انبوه تصاویر نیز می تواند پاسخگو باشد و شما تنها با جستوجوی برچسب مورد نظرتان آن تصویر را می یابید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام