بازی مسابقات رانندگی Formula Cartoon All Stars

+ نسخه مود شده بازی

فروش با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی

Formula Cartoon All Stars بازی سرگرم کننده و جذاب برای گوشی های اندرویدی می باشد که در آن شما در مسابقات رانندگی شرکت خواهید کرد که هدایت ماشین های آن را شخصیت های کارتونی معروف و محبوب به عهده دارند. در این بازی شما باید با شرکت در مسابقات، بتوانید رتبه اول را به دست آورده و امتیازات و مقام ها را از ان خود کنید.

Formula-Cartoon-All-Stars 

ویژگی ها:

  • وجود شخصیت های کارتونی و تجربه سرعتی بی نظیر
  • قابلیت شخصی سازی ماشین و بخش های مختلف آن
  • مسابقه های مختلف با قابلیت رقابت با بازیکنان دیگر
  • انجام بازی در مسیرهای متفاوت و جذاب
  • دارای دستاوردهای مختلف در طی انجام بازی و مسابقه ها

 

Formula Cartoon All Stars را می توان یک بازی کارتونی دانست که در آن از شخصیت های مختلف کارتونی استفاده شده است. اگر بخواهیم واقع بین باشیم، این بازی بیشتر برای کودکان مناسب است اما نمی توان گفت که افراد با سن بالاتر نمی توانند آن را انجام دهند.

در بازی Formula Cartoon All Stars شما شاهد مسابقه ماشین هایی خواهید بود که شخصیت های کارتونی کنترل انها را به دست دارند. در این بازی شاهد وجود ماشین های متفاوتی خواهید بود که امکان ارتقاء و شخصی سازی آنها را خواهید داشت. ابزارهای متفاوتی برای انجام این کارها در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با توجه به سلیقه خودتان، امکان استفاده از آنها را خواهید داشت. مسابقاتی که در بازی Formula Cartoon All Stars صورت می گیرد، در مکان ها و محیط های مختلفی می باشد و همین موضوع هیجان بازی را بیشتر می کند. شما مسابقات را در مسیرهای خاکی، برفی، آسفالته و … انجام خواهید داد. در طول بازی نیز دستاوردهای مختلفی، مانند نیتروژن، در اختیار شما قرار خواهد گرفت که هیجان بازی را افزایش خواهند داد.