برنامه شبکه اجتماعی فوراسکوائر Foursquare اندروید

بهترین راهنما برای کسانی که به مسافرت می روند!

Foursquare نام شبکه اجتماعی می باشد که فعالیت رسمی خود را از سال 2009 آغاز کرده و تا به امروز موفق به جذب بیش از 50 میلیون کاربر از سراسر جهان شده است. این شبکه اجتماعی توسط ایرانی ها نیز قابل استفاده است و از زبان شیرین فارسی برای Type کردن نیز پشتیبانی می کند.

Foursquare_cover

ویژگی ها:

  • به Foursquare بگویید که به چه چیزهایی علاقه دارید و به برنامه اجازه دهید که شما را بشناسد!
  • جستوجو برای بهترین رستوران ها، کافه ها، مغازه ها، هتل ها و …
  • مطالعه گزارش کوتاه در مورد مکان های مختلف و از سفارش دادن گزینه های مناسب با تجربه کردن بهترین ها!
  • ذخیره کردن مکان هایی که قصد رفتن دارید؛ بنابر این هیچگاه آنها را فراموش نخواهید کرد

بر خلاف اکثر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستا، توئیتر و … که در آن کاربران عکس های خودشان یا مطالب مختلف را به اشتراک می گذارند، Foursquare با هدف دیگری طراحی شده است. این شبکه اجتماعی بر اساس موقعیت مکانی یا همان GPS فعالیت می کند و می تواند مکان هایی که رفته اید را با دوستانتان به اشتراک بگذارد. به همین دلیل این شبکه برای کسانی که اهل مسافرت هستند، می تواند یک مکان بسیار سرگرم کننده و جالب باشد. شما می توانید از مکان هایی که به آن می روید، عکس گرفته و ان را با افراد مختلف به اشتراک بگذارید و می توانید در مورد آن محل و مکان های دیدنی آن، با دوستانتان صحبت کنید. به این ترتیب می توانید از Foursquare به عنوان یک مرجع برای آشنایی با مکان های گردشگری مختلف نیز استفاده کنید.

Foursquare نام برنامه عرضه شده توسط همین شبکه اجتماعی برای گوشی های اندرویدی می باشد که برای سیستم عامل IOS نیز عرضه شده است. برای کاربرانی که از شبکه اجتماعی فوراسکوائر استفاده می کنند، برنامه Foursquare می تواند سبب دسترسی بسیار سریع به این شبکه در گوشی همراه شود. با نصب کردن این نرم افزار بر روی گوشی همراه خود می توانید به این شبکه اجتماعی در گوشی دسترسی داشته و تمام امکانات آن را استفاده کنید.