Fragment

برنامه زیباسازی تصاویر Fragment

عرضه شده توسط Pixite LLC

Fragment برنامه ای بی نظیر برای ایجاد تصاویر خلاقانه و بسیار زیبا در گوشی های اندرویدی می باشد. این نرم افزار توسط استودیوی Pixite عرضه شده است و می تواند امکانات بسیار عالی برای ان دسته از کاربرانی که علاقه مند به عکاسی و ویرایش تصاویر هستند، فراهم کند.

Fragment

ویژگی ها:

  • ساخت و ایجاد تصاویر خلاقانه
  • استفاده از افکت های بی نظیر در تصاویر
  • قابلیت ثبت جلوه های بی نظیر
  • امکان استفاده از حالت تصویر در تصویر
  • تنظیم کردن میزان افکت ها و جلوه ها

 

همانطور که می دانید این روزها استفاده از شبکه های اجتمای مانند فیس بوک، اینستاگرام و … بسیار افزایش یافته است. افرادی که در این شبکه های اجتماعی عکس به اشتراک می گذارند به دنبال آن هستند تا عکس هایی بسیار جذاب و زیبا را آپلود کنند. اگر شما هم از کاربران شبکه های اجتماعی هستید و به دنبال آن هستید که عکس هایی بسیار دیدنی و جذاب را برای مشاهده دیگر کاربران قرار دهید، پیشنهاد می کنیم از اپلیکیشن Fragment استفاده کنید. این نرم افزار به شما امکانات بسیار عالی برای ویرایش و در نتیجه زیباسازی تصاویر را می دهد.

برنامه Fragment می تواند جلوه های بی نظیری ایجاد کند. در این نرم افزار شاهد جلوه های از پیش ساخته ای خواهید بود که کافی است با یک بار کلیک کردن بر روی آنها، آن جلوه را اعمال کنید. سپس شاهد خواهید بود که عکس شما جلوه ای بی نظیر به خود گرفته است. ده ها جلوه مختلف در این نرم افزار گنجانده شده است که قابلیت سفارشی سازی آنها را نیز خواهید داشت و می توانید میزان تراکم بخش های مختلف آن را به سلیقه خودتان تغییر دهید. اگر به دنبال زیباسازی عکس ها و ساخت عکس هایی منحصر به  فرد هستید پیشنهاد میکنیم به هیچ وجه نرم افزار اندروید Fragment را از دست ندهید.