Freehunter Lost Islands HD

بازی ماجرایی Freehunter Lost Islands HD

محصولی از استودیوی Ikkyosoft Studio کشور اسپانیا

گرافیک و گیم پلی مناسب به نسبت حجم

با امتیاز 3.2 از 5 و قیمت 1.79 دلار در گوگل پلی

Freehunter Lost Islands HD اولین بازی رسمی استودیوی Ikkyosoft Studio کشور اسپانیا می باشد که در فروشگاه گوگل پلی به معرض فروش قرار گرفته است. این بازی طی چندین بار آپدیت شد و در هر بار به روزرسانی، بخش های جدیدی به بازی اضافه شد و باگ ها و مشکلات نسخه های قبلی برطرف شد.

Freehunter-Lost-Islands-HD

ویژگی ها :

  • گرافیک مناسب در کنار حجم کم
  • گیم پلی چالش برانگیز
  • سبک اکشن و ماجرایی
  • نمای سوم شخص
  • دارای 16 مرحله اصلی + مراحل فرعی و مخفی
  • سفر به 6 جزیره دور افتاده در دنیایی علمی تخیلی در آینده
  • قابلیت استفاده از وسایل نقلیه و وسایل جنگی مثل هواپیماها
  • قابلیت تنظیم کنترلرها و گزینه های دیگر در حالات مختلف

بازی Freehunter Lost Islands HD

در بازی Freehunter Lost Islands HD شما در نقش یک شکارچی کنجکاو پا به مجمع الجزایری خطرناک اما پر از شگفتی می گذارید. در این جزایر اتفاقات خاصی در حال رخ دادن می باشد و شما تصمیم به بررسی نقاط مختلف آن می کنید که ناگهان متوجه می شوید در این جزایر گیر افتاده و راه خود را گم می کنید. حالا دشمنان و موجودات عجیبی به سراغ شما می آیند و می بایست در صحنه های مبارزه با آن ها رو به رو شوید.

داستان بازی در سال 2068 بعد از میلاد مسیح رخ می دهد. سیاره های مختلفی در این زمان به مشکل کمبود انرژی بر می خورند. در این میان یک سیاره با عنوان Eden-4 وجود دارد که هنوز دارای انرژی های زیادی است. از این رو، این سیاره به زودی جایی برای جدال موجودات و انسان های فرا زمینی برای کسب نیروها به نفع خودشان می شود. شما خواسته یا نا خواسته وارد این مجادله بزرگ و خونین شده اید و حالا می بایست سرنوشت این سیاره را رقم بزنید.

لطفاً دقت کنید که بازی Freehunter Lost Islands HD از لحاظ گرافیکی مناسب می باشد اما گیم پلی آن تا حدی چالش برانگیز خواهد بود. با توجه به امتیازات کاربران، نمی توان این بازی را جزو بازی های برتر دانست اما بی شک این گرافیک و گیم پلی با حجمی کمتر از 65 مگابایت، واقعاً جای تحسین دارد. این حجم کم مستحق امتحان کردن می باشد.

راهنمای نصب: بعد از نصب فایل APK ، فولدر com.ikkyosoft.Freehunter را به sdcard/Android/obb انتقال داده و بازی را اجرا کنید.