بازی استراتژیک ارتباط منجمد Frozen Synapse Prime

4 نسخه مخصوص پردازنده های مختلف

بدون شک یکی از برترین عناوینی که در سال جدید میلادی منتشر شده است، بازی Frozen Synapse می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Double Eleven Limited عرضه شده است. بازی که شما را به نبردهایی بسیار سهمگین و شگفت انگیز با اسلحه، خواهد کشاند.

Frozen-Synapse-Prime

ویژگی ها:

  • گیم پلی استراتژی بسیار هیجان انگیز و جذاب
  • دارا بودن گرافیک بسیار عالی خیره کننده و شگفت انگیز
  • شرکت در جنگ هایی اکشن و بسیار جذاب
  • استفاده از سلاح های مختلف و بسیار قدرتمند برای نابود کردن دشمنان
  • وجود ماموریت های مختلف در طول بازی
  • گیم پلی روان و بسیار عالی

Frozen Synapse بازی استراتژیک بسیار عالی و زیبا برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که به تازگی نیز برای دیوایس های اندرویدی عرضه شده است.

داستان بازی Frozen Synapse در مورد شرکتی می باشد که به فعالیت های غیر قانونی می پردازد. به شما ماموریت داده شده است تا عوامل این شرکت را شناسایی و تمام آنها را نابود کنید. این کار توسط خود شما و تعداد محدودی نیرو انجام می شود که باید بتوانید با کمک یکدیگر تمام نیروها و تجهیزات این کمپانی را نابود کنید. علاوه بر این ماموریت، بیش از 40 ماموریت مختلف دیگر نیز در طول همین بازی باید انجام دهید. این ماموریت ها دارای سطوح دشواری مختلفی می باشند که همین موضوع سبب افزایش هیجان بازی می شود. کاری که شما برای پیروز شدن در این جنگ باید انجام دهید این است که یک استراتژی مناسب در نظر بگیرید. تعداد نیروهای دشمن نسبت به تعداد شما بسیار بیشتر است. به همین دلیل اگر بدون نقشه بخواهید بازی را انجام دهید، بدون شک شکست خواهید خورد. اما با طرح ریزی و استفاده از یک نقشه مناسب می توانید بازی را بدون مشکل انجام دهید.

در طول بازی باید با نیروهای دشمن بجنگید و بتوانید آنها را نابود کنید. برای این کار سلاح های مختلف و قدرتمندی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. سلاح هایی که در این بازی برای جنگیدن قرار گرفته است سلاح های مدرنی هستند که در هیچ بازی دیگری مشاهده نشده اند. می توان گفت که سلاح های بازی Frozen Synapse کاملا اختصاصی طراحی شده اند. سلاح های متفاوتی نیز برای کاربران در نظر گرفته شده است که هرکدام از آنها ویژگی های مختص به خود را دارند. انواع سلاح های سبک و سنگین برای جنگ های مختلف کاربران در نظر گرفته شده است. برای اوقاتی که با تعداد کمتری از افراد می خواهید بجنگید، از سلاح های سبک تر و برای اوقاتی که می خواهید با تعداد بیشتری از دشمنان وارد جنگ شوید، سلاح های سنگین تری را می توانید انتخاب کنید.

همانطور که گفته شد، بازی Frozen Synapse دارای گیم پلی استراتژی می باشد. پیش بردن بازی تنها به استراتژی که شما در نظر گرفته اید بستگی خواهد داشت. گیم پلی این بازی اندروید بسیار روان، سرگرم کننده و زیبا طراحی شده است  به گونه ای که می توان گفت شما شاهد یکی از برترین گیم پلی ها در میان تمام بازی های گوشی های موبایل خواهید بود و می توانید یک بازی بسیار عالی را تجربه کنید. گیم پلی این بازی، به عنوان یک نقطه قوت برای استودیوی بازیسازی Double Eleven Limited به حساب می آید. برای اولین بار است که این استودیوی بازیسازی، از چنین گیم پلی بسیار قوی در بازیهایش استفاده کرده است و بدون شک این گیم پلی یک انقلاب بازیسازی، برای این کمپانی به حساب می آید و در آینده شاهد گیم پلی بسیار قوی تر از این استودیوی بازیسازی خواهیم بود.

Frozen Synapse دارای گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده می باشد. محیط بازی به گونه ای طراحی شده است که شما شاهد ریزترین جزئیات در داخل بازی خواهید بود. نمایش نابودی ها، تیراندازی ها، کشتارها، حملات و … با جزئیات بسیار ریز، بدون شک هیجان بازی را پیش از پیش افزایش خواهد داد.

اگر به دنبال بازی سرگرم کننده و جذاب برای گوشی های اندروید هستید که بتوانید روزهای متمادی با آن خودتان را سرگرم کنید، توصیه می کنیم به هیچ وجه Frozen Synapse را از دست ندهید.