بازی ماجراجویی Full Pipe Adventure

فروش با قیمت 4.99 دلار در گوگل

Full Pipe Adventure نام بازی سرگرم کننده و جذاب برای اندروید می باشد که در آن شما باید بتوانید مکان هایی جدید و شگفت انگیز را کشف کنید. در این بازی شما باید از میان لوله های مختلف عبور کرده و با ماجراجویی ماموریت های که برایتان در نظر گرفته  شده است را انجام دهید.

Full-Pipe-Adventure

ویژگی ها:

  • طراحی شده با ویدئویی کلاسیک و ویژگی هایی کاملا جدید
  • وجود کاراکترهای منحصر به فرد با بیش از 50 کاراکتر مختلف
  • ویدئو گیم شگفت انگیز و تکان دهنده
  • وجود ساعت ها گیم پلی بسیار جذاب و اعتیادآور
  • بیش از 28 مکان مختلف رای انجام بازی و ماجراجویی

 

در بازی Full Pipe Adventure شما با کاراکترهایی بسیار بامزه و جذاب روبه رو خواهید شد. وظیفه شما در این بازی اندروید کمک کردن به کاراکتر اصلی بازی برای پیشبردن بازی است. شما باید با پشت سر گذاشتن ماموریت های مختلفی که در بازی برایتان در نظر گرفته شده است بتوانید بازی را پیش ببرید. به این منظور، باید از مکان های مختلفی عبور کرده و با شخصییت های متفاوتی روبه رو شوید تا بتوانید بازی را انجام دهید. ویدئو پلی بازی به صورت کلاسیک طراحی شده است؛ البته این حرف به این معنی نیست که با بازی کلاسیک روبه هستید. بر خلاف این که شاهد ویدئویی کلاسیک در طول بازی خواهید بود اما یک بازی با گیم پلی بسیار منحصر به فرد و سرگرم کننده را تجربه خواهید کرد. بازی Full Pipe Adventure در محیط های مختلفی انجام می شود و با آیتم های متفاوتی در طول بازی مواجه خواهید شد. در ادامه می توانید این بازی را با همراه دیتا از سایت ApkTops دریافت کنید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download
bpnew1

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام