بازی زیبا و سرگرم کننده Fury Roads Survivor

گرافیک جذاب در سبک پیکسلی

گیم پلی ساده اما بسیار چالش برانگیز و رقابتی در سبک Arcade

محصول استودیوی ایتالیایی Tiny Games Srl

نسخه معمولی + نسخه مود شده

اگر از انجام بازی های کلیشه ای خسته شدید و به دنبال سرگرم شدن و به چالش کشیده شدن هستید، برای شما یک بازی بسیار جذاب در نظر داریم. بازی Fury Roads Survivor اسم این بازی می باشد که اگرچه در نگاه اول خیلی ساده به نظر می رسد، اما محتوای چالشی آن بعد از چند دقیقه بازی کردن نظر شما را به کل تغییر خواهد داد. این بازی بسیار زیبا توسط استودیوی Tiny Games Srl کشور ایتالیا تهیه و به صورت رایگان برای سیستم عامل های Android و iOS عرضه شده است. در ادامه به محتوای بخش های مختلف این بازی نگاهی جامع می اندازیم. با بررسی این بازی زیبا با ما همراه باشید.

Fury-Roads-Survivor

ویژگی ها :

  • دارای گرافیک پیکسلی موسوم به Voxel
  • گیم پلی مفهومی و در عین حال بسیار چالش برانگیز
  • وجود خودروهای مختلف با ویژگی های مخصوص و انحصاری برای آنلاک کردن
  • وجود دشمنان مختلف در سطوح متفاوت
  • سخت تر شدن بازی بعد از هر مقطع
  • وجود مراحل متفاوت در مکان های گوناگون
  • دارای بخش اصلی رکورد زنی
  • دارای مد Smashy Fury Roads Survivor
  • قابلیت استفاده از سلاح ها و تجهیزات جنگی گوناگون برای نابودی دشمنان
  • قابلیت ضبط ویدئویی بازی و اشتراک گذاری آن با کمک سیستم Unity Web Player

معرفی و بررسی بازی Fury Roads Survivor

Fury Roads Survivor عنوان یک بازی بسیار زیبا و مدرن موبایلی می باشد که توسط استودیوی Tiny Games Srl تهیه و برای سیستم عامل های Android و iOS به صورت رایگان عرضه شده است. این بازی در سبک Arcade بوده و به خاطر داشتن ویژگی های ساده اما سرگرم کننده ای که دارد، می تواند علاقه مندان به بازی های چالش برانگیز را به خوبی سرگرم کنند. چند وقتی است که بازی های در سبک پیکسلی محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. سازندگان این بازی هم تصمیم گرفتند که این بازی را در چنین سبکی تولید کنند. به گفته سازندگان، در بازی Fury Roads Survivor شما به دنیای Voxel (مدل سازی های گرافیکی بر مبنای عناصر سه بعدی) پا می گذارید.

این بازی از لحاظ محتوای درونی و عناصر به کار برده شده برای طراحی آن، از روی فیلم سینمایی Mad Max: Fury Road الگو برداری شده است. نه تنها اسم بازی، بلکه دنیای طراحی شده این بازی در کنار ماشین های سنگین و خشنی که در آن دیده می شوند، این مورد را تأیید می کنند. اگرچه استودیوی Tiny Games Srl هیچ اشاره ای به این موضوع نکرده است؛ اما اگر شما هم این فیلم را دیده باشید و نام بازی و ویژگی های آن را با فیلم تطبیق بدهید، متوجه این موضوع می شوید.

دنیای پر مخاطره و عجیب بازی Fury Roads Survivor

در این بازی شما در دنیایی خشونت بار هستید. دنیایی که سازندگان از آن به عنوان دنیای بعد از رستاخیز (Post-Apocalyptic) یاد می کنند. در این جهان ناشناس شما در نقش شخصی هستید که می بایست از دست افراد شرور فرار کند. ماجرا به جایی باز می گردد که دنیا پس از یک رستاخیز عظیم تقریباً نابود شده است و اغلب مردم جهان کشته شده اند و مقدار کمی از آن ها در نقاط مختلف دنیا به سر می برند. در سرزمینی که شما هستید نیز به جز شما، گروهی خشن که برای زنده ماندن دیگران را قربانی می کنند حضور دارند. این سرزمین های بایر و خشکی زده و گرم، منابع بسیار کمی برای زندگی دارند. دشمنان شما موجوداتی وحشی و خشن هستند که شما را بعد از پرسه زدن در این مناطق ردیابی کرده و به دنبال شما هستند. آن ها بنزین وسیله نقلیه شما و گوشت بدن شما را می خواهند!

در بازی Fury Roads Survivor باید فقط سعی کنید از دست این گروه فرار کنید. دشمنان شما در دسته های مختلف با وسایل نقلیه کوچک و بزرگ به سمت شما حمله ور می شوند و آن قدر به شما ضربه می زنند تا خودروی شما از کار بی افتد. در مواقع دیگر هم شما را محاصره می کنند. وظیفه شما انتخاب خودروی مناسب و ابزارهای جنگی می باشد تا از جان خودتان محافظت کنید. با کسب امتیاز بیشتر می توانید ماشین ها و تجهیزات بهتری خریداری کنید. می توانید ماشین خود را به سلاح های گرم تجهیز کرده تا دشمنان را نابود کند.

بررسی گیم پلی بازی Fury Roads Survivor

گیم پلی بازی بخش اصلی آن می باشد. سبک ساده اما سخت و چالش برانگیز! گیم پلی بازی Fury Roads Survivor در سبک Arcade بوده و بخش اصلی آن رکورد زنی می باشد. هرچه بیشتر دوام بیاورید و شکست نخورید، امتیاز بهتری کسب می کنید. تعداد ماشین های دشمنان بعد از هر چند ثانیه افزایش پیدا می کند. زنده ماندن شما به مهارت شما بستگی خواهد داشت. باید با استراتژی و حرکات به موقع نه تنها از دست دشمنان فرار کنید، بلکه آن ها را به دام بی اندازید! برای مثال طوری ویراژ و جاخالی بدهید که ماشین های دشمنان به جای برخورد با شما به یکدیگر بخورند تا نابود شوند. و یا اینکه آن ها را به  سمت بشکه های قرمز رنگ کشانده و سعی کنید کاری کنید که آن ها با این بشکه ها برخورد کنند تا منفجر شوند!

دشمنان شما در هر مقطع قوی تر، بزرگ تر و تعدادشان بیشتر می شود. اگر بتوانید بیشتر از چند دقیقه دوام بیاورید، می بینید که ده ها خودروی دشمن در اندازه و ابعاد مختلف دنبال شما هستند. برخورد با سرعت زیاد با آن ها خودروی شما را نابود می کند. گیر کردن بین آن ها نیز باعث دستگیری شما خواهد شد. سرعت بالا، دقت در جاخالی دادن و رفتن به مناطق باز و پل ها و … اولویت محسوب می شود. به جز این چالش ها، شما چالش دیگری نیز به عنوان بنزین خواهید داشت. در مسیر بشکه هایی آبی وجود دارند که بنزین هستند. باید هر از گاهی آن ها را بگیرید تا بنزینتان که مقدار آن در سمت راست بالای صفحه نمایش داده شده است را افزایش دهید. بنزین در بازی Fury Roads Survivor حکم پول را دارد. با جمع آوری بیشتر بنزین می توانید خودروهای بهتری خریداری کرده و از تجهیزات مختلف استفاده کنید.