ساخت تصاویر کلاژ با برنامه Fuzel Collage

تصاویر کلاژ، به تصاویری گفته می شود که در آن از چسباندن چند قطعه مختلف مانند روزنامه، تکه کاغذ و … بر روی یک سطح صاف به وجود می آید. این نوع هنر، در قرن بیست میلادی تاسیس شد و تاکنون تغییرات نسبتا زیادی را نیز به خود گرفته است. امکان ساخت تصاویر کلاژ در گوشی های اندرویدی نیز وجود دارد؛ به این صورت که شما می توانید چندین تصویر مختلف را بر روی یک پس زمینه زیبا جای دهید و از آن یک تصویر کلاژ بسازید.

Fuzel-Collage

ویژگی ها:

  • بدون محدودیت در تعداد عکس ها در یک کلاژ
  • وجود از پیش ساخته های متعدد
  • وجود افکت ها، استیکرها، الگوها و برچسب ها و فریم ها
  • به اشتراک گذاری سریع در شبکه های اجتماعی
  • شرکت دادن تصاویر ساخته شده و کسب امتیاز هفتگی

 

Fuzel Collage برنامه برای ساخت تصاویر کلاژ در گوشی های همراه می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید چندین عکس دلخواه را بر روی پس زمینه ای قرار دهید. به این ترتیب شما تصویری کولاژ ایجاد کرده اید. در این نرم افزار افکت های متعددی گنجانده شده است که می توانید از آنها بر روی عکس هایتان استفاده کنید تا جلوه های بی نظیری ایجاد کنید. همچنین قابلیت استفاده از استیکرها و لیبل های مختلف نیز گنجانده شده است که می توانید آنها بر روی تصاویر خود قرار دهید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

bpnew1
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام