G Cloud Backup

جدیدترین نسخه G Cloud Backup اندروید

دارای میلیون ها کاربر در سراسر دنیا

G Cloud Backup به شما این امکان را می دهد تا از تمامی اطلاعات موجود در گوشی خود از جمله پیام ها، مخاطبین، تاریخچه تماس ها، تصاویر و ویدئو ها، موسیقی ها، اسناد، برنامه ها و تنظیمات اندروید خود در یک فضای ابری امن نسخه پشتیبان تهیه کنید و هیچ وفت نگران از دست رفتن اطلاعات خود نباشید و به راحتی اطلاعات خود را بر روی یک گوشی دیگر نیز بازیابی کنید.

برنامه G Cloud Backup رایگان است اما نسخه رایگان آن داری محدودیت 3 گیگا بایت فضا می باشد که به نظر ما فضای مناسبی جهت ذخیره اطلاعات می باشد.

G-Cloud-Backup

در صورتی که به فضای بیشتر نیاز داشته باشید می توانید حجم مورد نیاز را از داخل برنامه خریداری کنید.

ویژگی ها:

  • پشتیبانی گیری از تمامی فایل ها و قسمت های مختلف اندروید
  • 3 گیگ فضای ابری رایگان
  • امکان کسب فضای رایگان بیشتر تا 10 گیگ از طریق لایک فیس بوک و …
  • قابلیت بک آپ خودکار
  • انتقال امن اطلاعات و کد گذاری آن ها 256-AES
  • بدون نیاز به روت
  • دسترسی به اطلاعات ذخیره شده از طریق http://www.gcloudapp.com

هنوز هیچ نسخه کرک شده ای برای این برنامه منتشر نشده است اما شما به راحتی می توانید تمامی پرداخت های درون برنامه ای را توسط لاکی پچر انجام دهید و بی نهایت فضا به دست آورید.

فضای خریداری شده در اکانت شما ذخیره می شود و با حذف و نصب مجدد برنامه  از بین نمی رود. جتی اگر به سایت برنامه بروید و به اکانت خود وصل بشید فضای خریداری شده را مشاهده خواهید کرد.

با این حال چون پرداخت واقعی انجام نشده است ممکن است روزی اکانت شما مسدود شود لذا بهتر است در همان 3 گیگ فضای رایگان اطلاعات خود را ذخیره کنید یا از طریق گیفت کارت پرداخت ها را انجام دهید.

نخوه ثبت نام در برنامه از طریق شماره تلفن و دریافت کد فعال سازی انجام می شود. شماره شما نام کاربری شما است و اگر قصد دارید در سایت برنامه وارد شوید باشد شماره خود را به کد +98 وارد کنید به عنوان مثال 989121112222+

روش پج کردن:

برنامه را توسط لاکی پچر و متد InApp پچ کنید. سپس پرداخت ها را به راحتی انجام دهید:

com.genie9.gcloudbackup