برنامه اینترنت سکوریتی G DATA INTERNET SECURITY

G DATA INTERNET SECURITY نرم افزاری بسیار قدرتمند و پیشرفته در زمینه حفظ امنیت در برابر انواع بدافزارهای مختلف، برنامه مزاحم و حملات فیشینگ می باشد. این نرم افزار همچنین امکان یافتن گوشی های گم شده را نیز فراهم کرده است تا در صورت مفقود شدن گوشی، بتوانید از راه دور، امکان به پاک کردن اطلاعات داخل آن بنمایید. این نرم افزار قادر به شناسایی جدیدترین بدافزارهای مختلف می باشد و همچنین دیتابیس آن به صورت منظم آپدیت می شود تا شناسایی جدیدترین بدافزارها نیز توسط آن امکان پذیر باشد. G DATA INTERNET SECURITY دارای محیط ظاهری بسیار شیک و کاربرپسند می باشد که می توانید سریعا با آن ارتباط برقرار کنید.

G-DATA-INTERNET-SECURITY-Cover

 

✔ حفاظت وب و فیشینگ:

این نرم افزار این امکان را به شما می دهد تا در برابر انواع حملات فیشینگ ایمن شوید. شما با استفاده از این برنامه امنیتی این امکان را خواهید داشت تا بدون هیچ گونه نگرانی به وبگردی بپردازید. با استفاده از این نرم افزار می توانید از ورود به سایت هایی که دارای کدهای مخرب می باشند، جلوگیری کنید. در اصل، خود نرم افزار از ورود شما به این وب سایت ها جلوگیری خواهد کرد و به محض این که سایتی باز کنید که در ان کدهای مخرب وجود داشته باشد، به شما پیغامی مبنی بر همین موضوع، نمایش داده خواهد شد.

✔ حفاظت در برابر تروجان:

برای کسانی که اطلاعات مهمی در سیستم خود دارند، تروجان ها می توانند یکی از خطرناک ترین انواع بدافزارها باشند. وظیفه اصلی تروجان ها، دزدیدن اطلاعات شخصی و فرستادن آن ها، برای کسی می باشد که تروجان را ساخته است. G DATA INTERNET SECURITY می تواند به صورت مداوم گوشی شما را اسکن کند تا از ورود هرگونه تروجان به داخل گوشی جلوگیری به عمل بیاید. اگر هم تا پیش از این، تروجانی به گوشی تان وارد شده باشد، این امکان را خواهید داشت تا آن را شناسایی و حذف کنید.

✔ فیلتر کردن تماس ها و پیامک ها:

ابزارهای بلک لیست امروزه به خوبی جایشان را در میان کاربران باز کرده اند. مزاحمت های تلفنی از طریق پیامک و تلفن، امروزه بسیار افزایش یافته است و معقول ترین راه، برای جلوگیری از آن، می تواند استفاده از برنامه های لیست سیاه باشد. اگر شما نیز همین مشکل را دارید، با نصب برنامه G DATA INTERNET SECURITY می توانید با یک تیر دو نشان بزنید! این نرم افزار دارای یک لیست سیاه می باشد که می توانید شماره هایی که می خواهید به شما پیامک ندهند یا با شما تماس نداشته باشند را به سادگی به آن اضافه کنید تا هیچ گاه شاهد شاهد ارتباطی از طرف انها نباشید. البته گزینه هایی نیز وجود دارد که می توانید تاریخچه مربوط به تماس ها و پیامک های همین افراد را نیز مشاهده کنید.

✔ حفاظت دستگاه های مفقودی و سرقت شده:

این نرم افزار در مواقعی که گوشی تان گم شود و یا حتی آن را به سرقت ببرند نیز می تواند به شما کمک کند. در چنین مواقعی می توانید با ارسال یک اس ام اس با متن خاص به گوشی خودتان، اقدام به پاکسازی تمام فایل های داخل آن بنمایید. این کار می تواند به امنیت فایل های داخل گوشی که حتی در نزدیکی تان وجود ندارد، کمک بسیار زیادی کند.

✔ اطلاع دهنده به هنگام تغییر سیم کارت:

برخی اوقات نیز فرد سارق اقدام به استفاده از سیم کارتی دیگر در گوشی به سرقت رفته می کند. در چنین مواقعی می توانید تعیین کنید که برنامه به صورت خودکار برای شماره ای که از قبل تعیین کرده اید، یک اس ام اس ارسال کند که حاوی شماره جدیدی می باشد که بر روی گوشی سرقت رفته، در حال استفاده است. با استفاده از این کار و پیگیری کردن شماره مورد نظر می توانید به سادگی گوشی تان را بیابید. قابلیت جالب دیگر این نرم افزار، قفل کردن گوشی به هنگام تغییر سیم کارت می باشد.

✔ حفاظت از برنامه های نصب شده با رمز:

G DATA INTERNET SECURITY به شما این امکان را می دهد تا از برنامه های نصب شده در گوشی، با استفاده از رمز عبور، محافظت کنید. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید بر روی برنامه های نصب شده در گوشی رمز عبور قرار دهید و تا هنگامی که رمز صحیح وارد نشده باشد، هیچ کس قادر به دست یابی برنامه ها نباشد.

✔ حفاظت از مخاطب (یا مخاطبین) خاص:

با این برنامه می توانید یک یا چندین مخاطب خود را به لیست مخاطبین خاص که باید مورد حفاظت قرار بگیرند، اضافه کنید. این نرم افزار این امکان را می دهد تا هیچ کس قادر به مشاهده تاریخچه تماس ها، پیامک ها و … این مخاطبین نباشد. این موضوع می تواند بسیار کارآمد باشد!

✔ نظارت والدین بر روی فرزندان:

نکته جالب دیگر در مورد G DATA INTERNET SECURITY برای والدین است! با استفاده از این نرم افزار والدین می توانند محیطی امن برای وبگردی و استفاده از تبلت را برای کودکان خود فراهم کنند. این نرم افزار به والدین این امکان را می دهد تا بتوانند دسترسی فرزندان خود را به وب سایت های اینترنتی و حتی بخش های مختلف تبلت و گوشی های اندروید محدود کنند. به این ترتیب دیگر می توانند با خیالی راحت کودکانشان را تنها بگذارند تا از دیوایس استفاده کنند.