برنامه موقعیت یابی Gaia GPS اندروید

نمایش نقشه های توپوگرافی سراسر دنیا جتی ایران!

Gaia GPS برنامه ای قدرتمند جهت مسیریابی و شناسایی مسیر صحیح می باشد. با استفاده از این برنامه امکان یافتن مسیری که می خواهید به آن بروید را به سادگی خواهید داشت. شما می توانید مکانی که می خواهید به آنجا بروید را در برنامه وارد کنید تا مسیر مناسب برای شما نمایش داده شود.

Gaia-GPS

ویژگی ها:

  • نمایش نقشه ها به صورت نقشه های توپوگرافی
  • قابلیت دانلود کردن نقشه ها در حالت آنلاین
  • استفاده از نقشه برای مسیریابی
  • قابلیت استفاده از برنامه به عنوان مسیریاب در ماشین
  • قابلیت همگام سازی با تمام دستگاه های خود
  • نمایش و مشاهده نقشه ها با کیفیت بسیار بالا

 

به طور حتم دفعات بسیار زیادی برای شما نیز پیش آمده است که به شهری سفر کرده باشید اما به دلیل این که با ان شهر آشنایی نداشته اید، امکان یافتن مسیرتان را نداشته اید و نتوانسته اید به آن مکان هایی که از پیش در موردشان شنیده اید، بروید. اما اگر دارای گوشی اندرویدی هستید، لازم نیست به هیچ وجه نگران باشید. توسط نرم افزار مکان یابی گایا، به سادگی امکان یافتن مسیر مورد نظرتان را خواهید داشت.

Gaia GPS یک برنامه مکان یابی پیشرفته و حرفه ای برای گوشی های اندرویدی می باشد که با استفاده از آن به سرعت و به سادگی می توانید مسیر مورد نظر خود را بیابید. این نرم افزار می تواند سریع ترین راه برای رسیدن به مقصد مورد نظرتان را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به سادگی مکانی که قصد منتقل شدن به ان دارید را پیدا کنید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download
bpnew1

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام