پک حرفه ای آیکون برای دستگاه های Samsung Galaxy

قابل استفاده در موبایل ها و تبلت های خانواده گلکسی با Android 4.1 به بالا

نسخه پولی (Pro) با قیمت 2.63 یورو

با امتیاز 4.3 از 5 در گوگل پلی

درخواستی کاربران APKTOPS

توجه: این نرم افزار تنها قابل استفاده در دستگاه های روت شده می باشد!

یکی از اولین نکات ظاهری در موبایل ها و تبلت های هوشمند اندرویدی، تکراری شدن ظاهر آن ها می باشد. شرکت های بسیاری برای این مشکل راه حل های خودشان را عرضه کردند. این راه حل ها همان لانچرها می باشند که به طور کل ظاهر دستگاه شما را دگرگون می کنند. اما شاید تکراری شدن ظاهر دستگاه ها نیازی به دگرگون کردن تمام بخش ها نباشد. همچنین، نصب کردن لانچرها همواره دلیلی بر سنگین شدن دستگاه و کاهش راندمان پردازشی می باشد. اولین توصیه بسیاری از کارشناسان استفاده از رابط کاربری پیش فرض دستگاه می باشد.

Galaxy-Icon-Themer-Pro

ویژگی ها :

  • قابلیت تغییر آیکون ها
  • مخصوص دستگاه های خانواده Galaxy
  • دارای چندین پک مختلف از آیکون ها
  • حجم بسیار کم و سرعت بالا
  • نسخه حرفه ای و پولی

پکیج آیکون های حرفه ای Galaxy Icon Themer Pro

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که از تغییر ظاهر دستگاهتان توسط لانچرها دل خوشی ندارید و بیشتر مایل به تغییر ظاهر آیکون ها به صورت دسته های Set هستید، پیشنهاد جالبی برای شما داریم. در این مطلب از وب سایت APKTOPS به معرفی نرم افزاری محبوب و پر طرفدار می پردازیم که مشابه آن بسیار کم می باشد. نرم افزار Galaxy Icon Themer Pro محصولی از گروه نرم افزاری Xperiacle Apps کشور فیلیپین می باشد که با کمک آن شما می توانید آیکون های دستگاه خود را به صورت دسته ای تغییر دهید. این آیکون ها در پک های مختلف و به صورت Set Icons هستند.

ویژگی بارز این نرم افزار، حجم من آن می باشد. این یعنی این برنامه اگرچه ظاهر دستگاه شما را به خوبی تغییر می دهد، اما هیچ سرعتی از دستگاه بابت پردازش اطلاعات تصویری نمی گیرد و درست برعکس لانچرها که سنگین هستند، یک برنامه سبک به شمار می رود. اگر شما هم از لانچرها خسته شده اید و تغییرات ظاهری محدود برای شما کافی است، برنامه Galaxy Icon Themer Pro را امتحان کنید.

برای استفاده از این برنامه شما به دو چیز نیاز دارید! اول یک دستگاه از سری خانواده Galaxy شرکت سامسونگ که دارای رابط کاربری TouchWiz می باشد و دوم روت بودن دستگاه. این برنامه بدون دسترسی به روت عملاً هیچ کاربردی نخواهد داشت. در ادامه به برخی از دستگاه های پشتیبانی شده توسط این برنامه اشاره می کنیم :

Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Alpha, S3, S4, S5, Note 1, Note 2, Note 3, Galaxy NOTE 4, NOTE EDGE, Note 8, Note 10.1, Note 12.2, Galaxy Tab series tablets

توجه: این برنامه تنها با شناسایی Samsung’s built-in theme engine یا رابط کاربری دستگاه های گلکسی سازگار است. همچنین مجدداً تأکید می کنیم که این نرم افزار بدون روت هیچ کاربردی ندارد.