Gallery Go by Google Photos

نرم افزار Gallery Go by Google Photos برنامه ای جذاب در بخش برنامه های عکاسی است و توسط تیم توسعه Google LLC طراحی و منتشر شده است. این برنامه یک گالری عکس و فیلم هوشمند ، سبک و سریع است.

توسط نرم افزار Gallery Go by Google Photos با سازماندهی خودکار عکس ها را سریعتر پیدا کنید ، با ابزارهای ویرایش مانند ارتقا خودکار ، به بهترین وجه تصاویر و یا ویدیو های خود را جستجو کنید. با این برنامه جذاب از داده های کمتری استفاده کنید. این برنامه همچنین به صورت آفلاین کار می کند.

ویژگی های نرم افزار Gallery Go by Google Photos

  • سازمان دهی خودکار تصاویر و ویدیوها
  • تقویت خودکار
  • پشتیبانی از پوشه ها و کارت SD
  • کارایی بالا و رابط کاربری جذاب
  • کارکرد آفلاین
  • حجم پایین برنامه برای نصب

برنامه Gallery Go by Google Photos به طور خودکار عکس های شما را به صورت گروهی توسط افراد ، سلفی ها ، طبیعت ، حیوانات ، اسناد ، فیلم ها و فیلم ها ترتیب می دهد. این برنامه به شما کمک می کند تا تصایور خود را سازماندهی کنید ، بنابراین می توانید زمان کمتری را برای پیمایش آن عکس از دوست یا اعضای خانواده خود صرف کنید و زمان بیشتری را برای به اشتراک گذاشتن خاطرات با آنها صرف کنید.

برنامه Gallery Go by Google Photos از ابزارهای ویرایش عکس آسان است ، مانند خودکارسازی که عکس های شما را با یک کلیک به بهترین شکل ممکن جلوه می دهد. با این برنامه برای سازماندهی عکس ها به هر روشی که می خواهید از پوشه ها استفاده کنید. در حالی که هنوز هم به راحتی می توانید فایل های موجود در کارت SD را مشاهده کنید ، کپی کنید و انتقال دهید.

برنامه Gallery Go by Google Photos در اندازه یک فایل کوچک قرار می گیرد. در حالی که از حافظه کمتری در دستگاه خود استفاده می کنید گوشی شما نیز کند نمی شود. این برنامه بهینه سازی شده است و به صورت آفلاین کار می کند ، بدون استفاده از اینترنت، می توانید همه عکس ها و فیلم های خود را به راحتی مدیریت و ذخیره کنید. در ادامه می توانید این برنامه کاربردی و جذاب را از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.