Gallery - Photo Gallery & Video Gallery

نرم افزار Gallery برنامه ای جذاب و کاربردی در بخش برنامه های ابزاری است که توسط تیم توسعه Coloring Games and Coloring Book for Adults طراحی و منتشر شده است. اگر نمی توانید عکس ها و فیلم های ذخیره شده در تلفن خود را کنترل کنید این برنامه بهترین گزینه برای سازماندهی آنها در یک مکان است.

نرم افزار Gallery دارای گزینه تماشای عکس ، تماشای ویدیو ، ویرایشگر عکس و گزینه های دوربین HD را در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه همچنین دارای هشدار سطح باتری و گزینه های امنیتی ایمنی عکس و فیلم را در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار شامل انواع مختلف جلوه ها ، گزینه های افزودنی و برچسب در ویرایشگر عکس است.

ویژگی های Gallery

  • گزینه آلبوم عکس را انتخاب کنید: فهرست یا تصویر کوچک
  • عکس های خود را بر اساس نام ، تاریخ یا اندازه ، در حالت صعودی یا نزولی مرتب کنید
  • پین ، الگوی یا امنیت قفل انگشت به عنوان طاق گالری
  • همچنین عکس ها و فیلم های مخفی خود را مدیریت کنید
  • تغییر رنگ تم و متن از تنظیمات
  • زنگ های مورد علاقه را انتخاب کنید و میزان زنگ باتری را تغییر دهید
  • بزرگنمایی ظرفیت دوربین # 4X HD
  • گزینه های بیشتر برای انتقال عکس در گالری HD
  • گزینه های برش و چرخش تصویر
  • هر جلوه ، برچسب تصویر را انتخاب کرده و فونت را وصل کنید و همچنین رنگ آن را تغییر دهید

نرم افزار Gallery شامل چهار بخش است: در بخش “عکس من” ، شما می توانید تمام عکس های خود را در اینجا مشاهده کنید. در این بخش گزینه هایی مانند تغییر نام ، ویرایش در ، باز کردن با ، کپی کردن ، انتقال به ، مخفی کردن ، نمایش اسلاید و چاپ را مشاهده می کنید. می توانید عکس را با دوبار ضربه زدن یا صفحه خرج کردن بزرگنمایی کنید.

بخش “فیلمهای من” در صفحه اصلی در دسترس است که فیلم های شما در دسترس باشد. همچنین می توانید عکس ها و فیلم های منتخب خود را به لیست مورد علاقه خود اضافه کنید ، که در بخش “مورد علاقه” نمایش داده می شود.

در برنامه Gallery یک دوربین HD نیز موجود است. که در آن می توانید با ویژگی های اضافی عکس زیبای خود را بگیرید. این دوربین می تواند 4 برابر بزرگنمایی کند. این شامل گزینه های تعادل رنگ سفید مانند Auto ، Incandescent ، Fluorescent ، Daylight ، Cloudy Daylight ، Twilight و Shade است و به جلوه های رنگی مانند Mono ، Sepia ، Aqua ، Whiteboard Blackboard و Posterize دسترسی داشته باشید. این برنامه به شما امکان می دهد تصاویر خود را نیز سفارشی کنید.

همچنین در برنامه Gallery گزینه Lock Gallery نیز برای ایمن سازی تصاویر و فیلم های شما موجود است. از شما خواسته می شود تا هنگامی که این کار را انجام می دهید ، میزان امنیت خود را تنظیم کنید ، پس از آن می توانید امنیت را از سه گزینه تنظیم کنید: که شامل PIN ، Pattern یا اثر انگشت هستند. گزینه PIN به چهار رقم نیاز دارد و Pattern به حداقل سه حرف نیاز دارد.

نرم افزار Gallery برنامه ای بسطیار جذاب و کاربردی در زمینه ابزار ها است که توسط آن قادر خواهید بود کنترل کاملی روی تصاویر و ویدیوهای خود داشته باشید. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.