بازی مرد غزه Gaza Man

عرضه شده برای سیستم عامل اندروید

بازی Gaza Man یا “مرد غزه” توسط جوانان فلسطینی و اردنی طراحی شده است. بازی که جنگ های بین نیروهای مقاومت و نظامیان اسرائیلی را به تصویر کشیده است. در این بازی، نیروهای مقاومت با اسرائیلی درگیر شده و انها را نابود خواهند کرد!

Gaza-Man-Cover

 

 

بازی Gaza Man به گونه ای طراحی شده است که در آن کاربران یک جنگ واقعی را تجربه خواهند کرد. این بازی شما را به میدان های نبرد (جبهه جنگ) می برد تا بتوانید در ان با نیروهای دشمن درگیر شده و آنها را از پا در بیاورید. در این بازی شما باید به شخصیت اصلی بازی که به جای او قرار گرفته اید کمک کنید تا بتواند با تیراندازی کردن به سمت نیروهای دشمن، انها را از پا در بیاورد. در طول بازی بازیکن وارد مراحلی می شود که دارای دشواری های مختلفی با یکدیگر میباشند. در طول بازی

بازی مرد غزه به گونه ای طراحی شده است که برای تمام سنین مختلف مناسب است و کودکان و بزرگسالان می توانند از آن استفاده کنند. طراح این بازی سعی داشته است تا یک بازی بسیار عالی در سبک اکشن/استراتژیک که جنگ های بین نیروهای مقاومت و نیروهای جنگی اسرائیلی را به نمایش بگذارد، طراحی نماید که در این امر تا حدود بسیار زیادی نیز موفق بوده است.