نسخه جدید اپلیکیشن GB Tel ، موبایل بانک قوامین

GB Tel عنوان اپلیکیشن موبایل بانک قوامین ایران می باشد که برای سیستم عامل های گوناگون منتشر شده است. نسخه جدید این برنامه با تغییرات زیاد و بهبودهای فراوانی همراه است. بهینه سازی های انجام شده روی این نسخه، باعث کاهش حجم و افزایش سرعت آن شده است.

GB Tel

خدمات موبایل بانک قوامین :

1.خدمات کارت : گردش کارت ، مانده گیری ، انتقال وجه شتابی و داخلی، مسدود نمودن کارت، پرداخت قبوض جرائم رانندگی
2. خدمات حساب (سپرده) : گردش حساب، مانده گیری، انتقال وجه  سپرده به سپرده ،کمک های خیریه ،  مشاهده وضعیت سپرده ،مشاهده لیست چک های واگذار شده به حساب
3. انتقال وجه : شتابی، درون بانکی
4. پرداخت قبض  : به 2 روش دستی، بارکد خوان
5. خرید شارژ: ایرانسل و همراه اول و رایتل
6. محاسبه کد شبا :جهت انجام عملیات ساتنا و پایا
7. مشاهده لیست شعب :مشاهده تمامی شعب بر روی نقشه
8. خدمات چک :مشاهده وضعیت برگه چک ، مشاهده وضعیت دسته چک ، ثبت تاریخ سر رسید چک
9. آگاه سازی :دریافت پیغام های مربوط به نرم افزار از سمت بانک
10. سایر خدمات :غیر فعال سازی برنامه ، سوابق تراکنش ها ، پاک کردن سوابق تراکنش ها ،کارت های پرکاربرد ، حساب های پرکاربرد ، سپرده های برگزیده ، مدیریت شماره شبا ، مدیریت کارت های کاربر ، تغییر گذرواژه

با کمک اپلیکیشن موبایل بانک قوامین می توانید کارهای بانکی خود را خیلی سریع در هر زمان و هر مکانی که هستید انجام دهید. نسخه جدید این برنامه با طراحی مدرن و قابلیت های جدیدی عرضه شده است. برای افزایش سرعت عملکرد برنامه، پیشنهاد می کنیم نوع ارتباط را روی اینترنت بگذارید. در این صورت چه با اینترنت موبایل و یا وای فای می توانید با سرور بانک ارتباط برقرار کنید.

اما اگر در جایی هستید که به اینترنت دسترسی ندارید، می توانید در تنظیمات نوع ارسال را به SMS تغییر دهید. توجه کنید که برای استفاده از این برنامه می بایست ابتدا به یکی از شعب بانک قوامین مراجعه کرده و فرم فعالسازی موبایل بانک را پر کنید. سپس با نام کاربری و رمز عبوری که از بانک می گیرید، می توانید از این برنامه استفاده کنید.