Glitchy: use stunning glitch, vhs, distort effects

نرم افزار Glitchy برنامه ای جذاب و کاربردی در بخش برنامه های مربوط به ویرایش عکس و عکاسی است که توسط تیم توسعه Sixhands طراحی و منتشر شده است. جلوه های عکس Glitch اکنون در جامعه عکاسان و در طراحی گرافیک مدرن بسیار محبوب هستند. جلوه عکس Glitch اکنون بخشی کلاسیک برای هر ویرایش عکس رمان است.

Glitchy یک برنامه انقلابی از Sixhands است که مشابه برنامه Sixhands.Movee است اما برای ویرایش های استاتیک بسیار قابل استفاده تر است. این برنامه به شما امکان می دهد جلوه های عکس منحصر به فردی را برای عکسهای خود اضافه کنید که آنها را به بیش از 100 جلوه گرافیکی پیشرفته ، رنگ ، از جمله VHS ، Glitch ، تحریف ، سر و صدا و جلوه های شیب تبدیل کنید.

Glitchy شامل ابزار پاک کن قدرتمندی است که به شما امکان می دهد بخش هایی از لایه جلوه خود را پاک کنید و آثار هنری نهایی مانند یک شاهکار گرافیکی طبیعی فوق العاده به نظر برسد. Glitchy کلمه جدیدی در عکس گرفتن است که جادوی عکس های شما را به ارمغان می آورد.

می توانید از Glitchy برای اضافه کردن جلوه های قدیمی و کلاسیک به عکس های خود استفاده کنید. این عنوان یک نرم افزار رایگان و با کاربرد آسان است و در عین حال شامل ویژگی های گرافیکی بسیار پیشرفته است که ایجاد عکس های چشمگیر و آثار هنری زیبا را آسان می کند.

می توانید از گالری عکس استفاده کنید و در همان زمان از عکس های حرفه ای زیبا از Unsplash ساخته شده توسط عکاسان حرفه ای استفاده کنید. همچنین این برنامه به شما امکان می دهد تا از ابزار پاک کن برای پاک کردن قسمت هایی از ساخت یک لایه افکت استفاده کنید که ویرایش عکس را در سطح بهتری قرار می دهد.

نکات کلیدی Photoeditor Glitchy عبارتند از: glitch ، تحریف ، VHS ، لکه ، سر و صدا ، رنگ ، گرادیان و سایر جلوه های گرافیکی که زندگی را به عکس های شما منتقل می کند.

Glitchy بهترین ویرایشگر عکس در زمان واقعی است که به شما امکان می دهد بیش از 100 VHS مختلف ، رنگ ، لکه ، تحریف ، glitch / glitchhe و جلوه های شیب اضافه کنید. رابط کاربر این برنامه بسیار کاربر پسند است ، شامل بسته های مختلف جلوه هایی است که Glitch ، Distort ، Gradient و VHS وجود دارد. بعد از افزودن لایه جلوه ، می توانید بخشی از لایه ای را پاک کنید که باعث می شود آثار هنری خود را ارگانیک و طبیعی جلوه دهند.

نرم افزار Glitchy یکی از جذابترین برنامه های ویرایش تصاویر است که دارای جلوه ها و افکت های بسیار خاصی است و زیبایی خاصی به تصاویر شما هدیه می دهد. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.