GO Launcher - 3D parallax Themes & HD Wallpapers

جدیدترین نسخه لانچر بسیار زیبا و شکیل گو لانچر برای اندروید

نسخه پرایم و فول آنلاک با تمام قابلیت ها

با استفاده از لانچرها این امکان را خواهید داشت تا محیط گوشی تان را بر اساس سلیقه شخصی خودتان شخصی سازی کنید. هر لانچر دارای ظاهری به خصوص می باشد که امکان زیباسازی گوشی و جلوگیری از یک نواخت شدن محیط گوشی را به کاربران می دهد. به همین دلیل است که امروزه لانچرها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند و افراد بسیار زیادی از سراسر جهان، برای زیباتر کردن گوشی خود و همچنین جلوگیری از یک نواخت شدن محیط گوشی، از لانچرها استفاده می کنند.

GO Launcher Z Theme & Wallpaper نسخه جدید GO Launcher است که دارای عملکردی بهتر از نسخه قبلی خود یعنی EX است و سازگاری کاملی با اندروید 5 به بالا دارد.

ویژگی های نسخه معمولی گو لانچر

 • دارا بودن قابلیت GO Panel
  GO Panel دارای بخشی است که شما می توانید اپلیکیشن هایی که بیشترین استفاده از انها را دارید، در این قسمت قرار دهید. این قسمت موجب خواهد شد تا دسترسی بسیار سریع تری به اپلیکیشن های پر استفاده داشته باشید و بتوانید از انها سریعا استفاده کنید.
 • بیش از 10 هزار تم شخصی
   این لانچر میزبان هزاران تم بسیار زیبا و جذاب می باشد. البته قابل ذکر است که روزانه تم های جدیدی نیز به این لانچر اضافه خواهد شد تا بتواند نیاز کاربران را از نظر دسترسی به تم ها، همیشه رفع نماید.
 • افکت های بسیار زیبا و 3D
   دارا بودن افکت هایی بسیار جذاب و سه بعدی برای عوض شدن صفحه ها، یکی از ویژگی های قابل توجه این لانچر است که زیبایی بسیار خاصی به محیط گوشی خواهد داد. استفاده از این افکت ها در طراحی این لانچر، سبب هرچه زیباتر شدن و پویا شدن محیط ان شده است.
 • دارا بودن افکت های انتقال
  بیش از 25 افکت انتقال فانتزی در این لانچر گنجانده شده است که هرکدام از انها در مکان مناسب قرار داده شده اند. البته تغییر دادن این افکت ها نیز امکان پذیر است.
 • دارا بودن ویجت های رایگان
   بیش از 15 ویجت بسیار کاربردی و رایگان در سایزهای مختلف در این لانچر قابل دسترسی است. این ویجت ها شامل، ویجت نمایش وضعیت آب و هوا، ویجت نمایش ساعت و تاریخ و … می باشد که می توانید از میان چندین مورد مختلف، هرکدام را که دوست داشتید، انتخاب کنید.
 • راه اندازی کردن برنامه ها با اشارات و حرکات دست
 • تغییر دادن زنگ های هشدار، استفاده از چراغ قوه و روشن کردن وای فای
  همانطور که می دانید، سه بخش مذکور، از جمله بخش هایی هستند که کاربران بیشترین استفاده ها را از آن ها دارند. به همین منظور در این لانچر قابلیت دسترسی سریع به همین بخش ها گنجانده شده است تا هر زمان که کاربر لازم داشت، به سادگی آنها را استفاده کند.
 • دارا بودن بازی
  قسمت جالب این لانچر، وجود همین بازی های رایگان و ساده است. با وجود این بازی ها می توانید در اوقات فراغت، به سادگی خودتان را سرگرم کنید.

ویژگی های نسخه VIP گو لانچر

 • حالت چند لمسی
  در نسخه Pro شاهد حالت چند لمسی هستیم که امکان دسترسی سریع به توابع هسته را می دهد.
 • دارا افکت های اضافی
   در نسخه Pro چهار افکت بسیار زیبا و پر زرق و برق اضافی نیز گنجانده شده است. این چهار افکت، تنها در همین نسخه قابل دسترسی است و در نسخه های رایگان، وجود ندارد.
 • بدون تبلیغات
  در نسخه رایگان، ممکن است وجود تبلیغات آزار دهنده، سبب آزار و اذیت شما بشود. لذا توصیه می کنیم از نسخه Pro استفاده کنید؛ چرا که در این نسخه شاهد هیچ گونه تبلیغاتی نخواهید بود.