مسنجر گوگل Google Messenger برنامه ای جهت مدیریت پیامک ها

شرکت گوگل از کمپانی هایی است که برنامه های آن جای خود را در میان کاربران باز کرده است و هر برنامه ی جدیدی نیز که توسط این کمپانی عرضه شود، در مدت زمان کوتاهی به محبوبیت بالایی خواهد رسید. Google Messenger نام مسنجری قدرتمند از کمپانی نام آشنای گوگل می باشد که برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است. با استفاده از این مسنجر کاربران قادر خواهند بود برای یک دیگر پیام های متنی ارسال کنند. پیام های متنی که توسط Google Messenger ارسال می شود بسیار مشابه محیط اس ام اس خود گوشی می باشد که این امکان را به کاربران می دهد تا با سرعت بالایی اقدام به ارسال پیام کنید. شما می توانید برای دوستان خود تصویر، ویدئو و پیامک های تصویری ارسال کنید.

 دانلود مسنجر گوگل برای اندروید Google Messenger

ویژگی های مسنجر گوگل

  • به اشتراک گذاری سریع: شما می توانید توسط خود همین برنامه عکس یا فیلم بگیرید و به صورت مستقیم آن را برای دوستان خود ارسال کنید. همچنین شما می توانید برای مخاطبینی که دارید فایل های صوتی ضبط شده یا از قبل اماده شده را ارسال کنید.
  • جستوجوی آسان: قابلیت جستوجو کردن در میان مخاطبین و آغاز مکالمه با آنها
  • طراحی جدید: دارا بودن محیطی بسیار جدید و زیبا با طراحی متریال لذت بخش و زیبا
  • کنترل بیشتر: قابلیت مسدود کردن مخاطبین هنگامی که برای شما مزاحمتی ایجاد می کنند
  • ویژگی های بیشتر: ارسال پیام های صوتی، پشتیبانی از emoji، ارسال پیامک با متن رنگ دلخواه، آرشیو کردن مسیج ها و …

همانطور که می دانید مسنجرهایی که برای اندروید عرضه شده بودند توانستند به محبوبیت بالایی برسند و هم اکنون کمتر کسی را می توان یافت که بر روی گوشی خود حداقل یک برنامه مسنجر نصب نکرده باشد. به طبع که محبوبیت مسنجرها بالا رفته است، گوگل نیز پای خود را در کفش سازندگان مسنجر کرده است و مدتی است که اقدام به انتشار مسنجری با نام Google Messenger کرده است.

گوگل مسنجر دارای رابط کاربری بسیار جذاب و ساده ای می باشد. این نرم افزار را می توانید در ادامه با لینک مستقیم از سایت برترین های اندروید دریافت کنید.