Google Photos

مدیریت و دسته بندی تصاویر با Google Photos (پیکاسای سابق)

محصولی از کمپانی گوگل

Google Photos محصولی از کمپانی نام آشنای گوگل برای گوشی های اندروید می باشد که با استفاده از آن کاربران امکان مدیریت و دسته بندی تصاویر داخل گوشی همراه خود را خواهند داشت. این نرم افزار امکانات و ابزارهای لازم در این زمینه را در اختیار شما قرار خواهد داد.

Google_Photos_cover

ویژگی ها:

  • قابلیت جستجو بسیار حرفه ای در میان تصاویر با قابلیت جستوجو با استفاده از تگ های انتخاب شده
  • قابلیت تهیه نسخه بکاپ به صورت خودکار از تصاویر با اختصاص فضای 15 گیگابایتی به هر کاربر
  • قابلیت تهیه نسخه پشتیبان از عکس ها و فیلم ها در سرویس ابری جهت حذف آنها و خالی کردن فضا
  • مونتاژ کردن و میکس تصاویر و ویدئوها در گوشی با استفاده از ابزارهای متعدد و مختلف مانند فیلترها، تنظیم کننده های رنگ و …
  • به اشتراک گذاری تصاویر در شبکه های مختلف اجتماعی به سادگی هرچه تمام!

برنامه مدیریت تصاویر گوگل ابزاری کاربردی برای همه

 به جرئت می توان گفت که امروزه گوگل برای انجام هر کار تخصصی در گوشی، نرم افزاری ویژه همان کار را برای کاربران عرضه کرده است تا کاربران با خیال راحت بتوانند زیر سایه محصولات بی نظیر گوگل کارهای خود را پیش ببرند.این موضوع را تنها با یک جستوجوی ساده در سایت پلی استور می توانید بفهمید و لیست کاملی از برنامه هایی که توسط گوگل عرضه شده است و در آن نهایت تلاش طراحان مورد استفاده قرار گرفته تا بهترین محصول را برای کاربران فراهم کنند. این بار نیز در سایت ApkTops یکی دیگر از محصولات گوگل با نام گوگل فوتوز را برایتان آماده کرده ایم.

Google Photos به عنوان یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه مدیریت تصاویر در داخل گوشی های اندروید شناخته می شود. با استفاده از این نرم افزار امکان مدیریت تصاویر و ویدئوهای گالری تصویر گوشی خود را خواهید داشت.

این برنامه ابزارهای مورد نیاز برای ویرایش تصاویر را در اختیار شما قرار خواهد داد و شما می توانید با استفاده از فیلترها، افکت ها و دیگر ابزارها ویرایش های لازم را برای تصاویر خود انجام دهید. قابلیت جستجوی حرفه ای تصاویر بر اساس برچسب هایی که برای آن ها تعیین شده است در نرم افزار Google Photos فراهم شده است.

این برنامه امکان آپلود مستقیم تصاویر و ویدئوها را در سرویس ابری گوگل به شما خواهد داد. شما فضایی معادل 15 گیگابایت در اختیار خواهید داشت تا برنامه Google Photos به صورت خودکار از تصاویر و ویدئوهای شما نسخه پشتیبان تهیه کند تا در صورت بروز هر گونه مشکلی، امکان استفاده دوباره از آنها را داشته باشید.