GoPro

جدیدترین نسخه GoPro formerly Capture محصولی از GoPro

اگر صاحب یکی از دوربین های شرکت GoPro باشید حتما برایتان پیش آمده که بخواهید فیلم ها و عکس های ثبت شده به وسیله ی دوربین خود را به گوشی اندروید خود منتقل کنید، اما این کار برایتان کمی پیچیده به نظر برسد. شرکت گوپرو کار را برایتان آسان کرده و برنامه ی اختصاصی دوربین های خود را برای اندروید منتشر کرده است. این برنامه در ابتدا با نام Capture در دسترس عموم قرار گرفت اما با به روزرسانی جدید اش GoPro یا به طور کامل تر GoPro formerly Capture نام گرفت.

GoPro formerly Capture دانلود گوپرو برنامه کنترل دوربین های GoPro در اندروید

ویژگی های برنامه گوپرو

  • انتقال سریع فیلم ها و عکس های دوربین به گوشی ( دسترس برای HERO6 و HERO5  )
  • ساخت کلیپ های کوتاه به همراه موسیقی و جلوه های تصویری
  • اشتراک گذاری فیلم ها و عکس ها با متن دلخواه در شبکه های اجتماعی
  • اپلود خودکار فیلم ها و عکس ها به فضای ابری اختصاصی دارندگان دوربین های GoPro
  • به دست گرفتن کنترل دوربین های GoPro از ظریق گوشی
  • نمایش نمای زنده ی دوربین در گوشی
  • به روزرسانی دوربین از طریق گوشی
  • و امکانات دیگر

با استفاده برنامه GoPro formerly Capture تمام فیلم ها و عکس های دوربین GoPro شما در گوشی شما در دسترس خواهید بود و می توانید با چند کلیک ساده از آن ها Sory زیبا به همراه موسیقی و جلوه های تصویری بسازید، بعد از بررسی عکس ها از آن ها یک کلیپ کوتاه بسازید و در نهایت در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. همچنین سازندگان امکان کنترل دوربین توسط گوشی را نیز در این برنامه فراهم اورده اند. به وسیله ی این ویژگی شما می توانید نمای زنده ی دوربین را از طریق گوشی مشاهده کنید و کنترل دوربین های GoPro را بدست بگیرید و به ثبت تصاویر و یا ضبط فیلم ها اقدام کنید.

این برنامه به صورت کاملا رایگان و مختص دارندگان دوربین های GoPro  طراحی گردیده است و بعد از استفاده از آن مطمئنا احساس بهتری از استفاده از این دوربین ها خواهید کرد چرا که به وسیله ی این برنامه امکانات دوربین کاملا در اختیار شما قرار میگیرد و می توانید بیش از پیش با دوربین خود به ضبط تصاویر خلاقانه مشغول شوید.

دوربین های سازگار با برنامه GoPro

HERO6
HERO5
HERO4
HERO Session
HERO3+
HERO3 (requires camera software update, see gopro.com/update)
HERO+