زیباسازی و ویرایش عکس های شخصی با GoSe.xy – Face and body tune

GoSexy – Face and body tune به شما این امکان را می دهد تا صورت و بدنتان را در عکس ها تنها با یک کلیک ویرایش و زیبا کنید. با استفاده از این برنامه می توانید عکس هایتان را از لحاظ تناسب، پوست، زیبایی و … بهبود ببخشید. این نرم افزار دارای ابزارهای منحصر به فردی می باشد که با کمک آنها می توانید عکس هایی بی نظیر و بسیار جذاب تهیه کنید.

gosexy

ویژگی ها:

  • امکان ساخت بدنی فیتنس برای شما در قسمت های کمر، بازوها، پاها و ..
  • امکان جذاب کردن قسمت های مورد توجه در عکس ها
  • قابلیت افزایش قد برای کسانی که قد کوتاهی دارند
  • ابزاری برای زیباتر کردن دماغ در تصاویر با امکان ویرایش دماغ!
  • اضافه کردن درخشش به لب ها
  • ابزارهایی برای آرایش کردن و زیباسازی صورت

 هنگامی که کاربری می خواهد عکسی از خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد، به دنبال آن است که زیباترین عکسی که از وی گرفته شده است را برای مشاهده دیگران قرار دهد.

به همین دلیل بسیاری از اوقات مشاهده شده است که به همین منظور دست به دامن برنامه های ویرایشگر عکس می شوند تا با کمک آن عیب و نقص های موجود در عکس ها را رفع کرده و عکس هایی بی نظیر ایجاد کنند. در این نرم افزارها امکاناتی برای رفع چین و چروک های پوست و یا اضافه کردن فیلتر به عکس ها وجود دارد.

اما قصد معرفی برنامه GoSexy – Face and body tune را داریم که امکاناتی بسیار بیشتر در اختیار شما قرار خواهد داد.

برنامه GoSexy – Face and body tune می تواند عکس های شخصی شما را جلوه خاصی ببخشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید کل بدن خودتان را در عکس تغییر دهید و عکس هایی جذاب و بی نظیر ایجاد کنید.

این نرم افزار امکان اعمال تغییرات مختلفی را به کاربران می دهد. علاوه بر امکان آرایش صورت و رفع و چین و چروک ها، قابلیت ساخت اندامی فیتنس برای کاربران وجود دارد.